reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

powrót do formy:)))

reklama
a ja zaczynałam od 62 a teraz 69,5 ... masakra.... ciekawe ile przytyje, w pierwszej ciąży 17 kg. Mi lekarz mówił zebym nie jadła drożdzówek, ogólnie pustych kalorii i uważałam na napoje. Chyba się zacznę stosować do zaleceń :wściekła/y:
 
ooo a ja właśnie jem drożdżówki bo mam za rogiem piekarnię i są taaaaakie pyyyyyszne. Ale od dzisiaj koniec! Mnie chyba jeszcze gubi białe pieczywo, ale ja je tak strasznie lubię. Jedyne ciemne pieczywo, które mi naprawdę smakuje bardzie od białego, to chleb z dynią i słonecznikiem z mojej piekarni, jest bossski. Ale on kosztuje, aż 3,70zł:szok: i wcale nie jest jakiś duży. A jak się liczy każdy grosz, to to jest naprawdę dużo za dużo:zawstydzona/y: Za zwykły dużo wiekszy chleb płacę tylko 1,55zł. Więc róznica jest kolosalna.
 
ooo a ja właśnie jem drożdżówki bo mam za rogiem piekarnię i są taaaaakie pyyyyyszne. Ale od dzisiaj koniec! Mnie chyba jeszcze gubi białe pieczywo, ale ja je tak strasznie lubię. Jedyne ciemne pieczywo, które mi naprawdę smakuje bardzie od białego, to chleb z dynią i słonecznikiem z mojej piekarni, jest bossski. Ale on kosztuje, aż 3,70zł:szok: i wcale nie jest jakiś duży. A jak się liczy każdy grosz, to to jest naprawdę dużo za dużo:zawstydzona/y: Za zwykły dużo wiekszy chleb płacę tylko 1,55zł. Więc róznica jest kolosalna.

Ja też uwielbiam białe pieczywo i na pewno nie zrezygnuję z niego na korzyść ciemnego, bo nie trafiłam nigdy na takie które mi smakowało. Choć nie bede się zarzekała! :-D
 
Ja nie przepadam za drożdżówkami, jadam je sporadycznie. Natomiast bardzo lubie pączki, ale też juz jadam je rzadko :-D
 
Kurrrcze - to wszystko wina piekarni:-) A widziecie:-) Bo ja tez mam nieopodal taką z pysznotkami.. i tak się cCZASEM dałam skusić na najgorszą bombę jaką można - francuskie z serkiem:-p:-p:-p jami jami... Ale już się Trochę uspokoiłam...Matywacja jest - 27 tydzień - 11 kg na plus:-):szok:
A tak w ogóle to dołączam do grona planujących schudnąć i wrócić do wylaszczonej wersji po porodzie:-) Zaczynałam z wagą 63 kg a planuję mieć jakieś max 55;-):-);-)... Będe sie afirmować, żeby się udało:-)
 
ja po ciąży chce wrocic do wagi w ktorej czuje sie najlepiej czyli 42 kg.Nie myslscie ,ze jestem jaką anorektyczką .Poprosrtu jestem bardzo niska i drobna.I taka waga jest dla mnie najlepsza.

Waga sprzed ciązy 46.5 obecnie 51.5,granica jakiej bym nie chcicala przekroczyć to 58kg.Oczywiscie jesli przekrocze tragedii nie bedzie.:-):-):tak:;-)
 
reklama
mazia- to ile ty masz wzrostu:szok:
Ja mam 158 i z wagi 51kg kiedyś byłam bardzo zadowolona, napewno nie chciałabym mniej ważyć. Teraz do powrotu do takiej wagi mogę tylko pomarzyć, tyle ważyłam majac 17 lat. Po ciąży planuję schudnać do 55kg, jak sie to uda to i tak będę bardzo zadowolona. U mnie waga już wskazuje 66kg:sorry:
 
Do góry