reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

powrót do formy:)))

To i ja dołączę do grona odchudzających. Co prawda przez 2 lata nie pomagały mi żadne starania, ale jakoś mam przeczucie, że po ciąży się to ruszy, zwłaszcza że nie jestem typem, który zbyt długo usiedzi na tyłku. W ciąży startowałam od wagi 61kg, ale będę chciała wrócić do mojej poprzedniej, czyli max.54kg. A już mam 10 kg do przodu, tak więc będzie z czym walczyć :tak:
 
reklama
ja dziś po 2 tygodniach przeszło się zważyłam a tu 65 kg :szok: czyli już 10 kg do przodu:-D:-D:-D a jeszcze 3 miesiące ale co tam brzuchol wielki piersi też mały też spory więc jest ok
 
ja teraz tez juz przytylam 7 kg (w zeszlym tygodniu wiec teraz juz z 8:D :zawstydzona/y: ale spoko w poprzedniej ciazy prytylam ponad 20 kg i 6 miesiecy potem nie bylo ani sladu po tych kilogramach , anawet 3 kg mniej niez przd ciaza wazylam...z niczego..bez cwiczenen, diety..jakos tak wyszlo na szczescie:D
 
Daj Boże żeby mi te kilogramy też tak bez niczego zleciały po porodzie;-)

A tak pytając doświadczone mamy, to w których miesiącach najwięcej tyłyście??
 
Czarnuszka88 O to mam kompankę do odchudzania :D ja chcę zejść do 65 :D przed ciążą ważyłam 72, a już 15 na plusie!! Także, później walczymy razem!! :)


Kochana to i tak wazysz mniej ode mnie hehe ja na szczescie jestem wysoka i sie rozklada mam 177 cm ....no ale 3kg do STÓWY!!!!!:wściekła/y::szok:
tak planuje do 60....tzn to jest moje marzenie ale niewiem czy dam rade!!!!!!!!!!! CHCE ZNOWU BYC LASKA JAK KIEDYS HEHE jak poznalam mojego K 3 lata temu wazylam 68 i rozmiar 38:szok:.... potem sie do niego przeprowadzilam i w 4 miesiace 20 kg na plusie!!!!!!!!!! przed ciaza z sebusiem 88 kg masakra!!!!!!!!!!!!

takze potem nowy wątek zakładamy I SIE ODCHUDZAMY!!!!!!
 
rybka-no jestes fachowiec w 2 tyg. po cc juz byc w formie. :szok: W poprzedniej ciązy przytyłam 24 kg i dobrych parę miesięcy wracałam do wagi sprzed:wściekła/y:
Przed tą ciążą przytyłam pare kilo i starowałam z pułapu 58 kg,a dzisiaj po śniadanku już waga wskazywała 68 kg ( !!!). O ludzie no przecież przez noc nie mogałam utyć 2 kg!
 
A ja przy wzroście 169cm ważyłam 61-62kg, a teraz mam 70kg. Ostatnio w 5tyg przytyłam 4kg i teraz będzie podobnie, tylko w 4 tyg, a gin mówił, że trochę sporo, bo wcześniej prawie nie tyłam. Ale nie obżeram się, nawet zaczęłam jeść więcej jogurtów, ziarenek dodaje typu słonecznik, dynia i w 90% ciemne pieczywo, ciemny ryż. Ale wg mnie ten przyrost wagi wynika z braku ruchu, bo ja ewentualnie się przejdę pół godziny czy godzinkę, coś porobię w domu i to cały mój wysiłek. A wiadomo, że wcześniej, to człowiek bardziej aktywny był. Też się zastanawiam ile w sumie przytyję, bo mi poszło w brzuszek i biust, a poza tym to nie widzę specjelnie żebym przytyła.
 
Kochana to i tak wazysz mniej ode mnie hehe ja na szczescie jestem wysoka i sie rozklada mam 177 cm ....no ale 3kg do STÓWY!!!!!:wściekła/y::szok:
tak planuje do 60....tzn to jest moje marzenie ale niewiem czy dam rade!!!!!!!!!!! CHCE ZNOWU BYC LASKA JAK KIEDYS HEHE jak poznalam mojego K 3 lata temu wazylam 68 i rozmiar 38:szok:.... potem sie do niego przeprowadzilam i w 4 miesiace 20 kg na plusie!!!!!!!!!! przed ciaza z sebusiem 88 kg masakra!!!!!!!!!!!!

takze potem nowy wątek zakładamy I SIE ODCHUDZAMY!!!!!!

Świetny pomysł,po porodzie trzeba będzie pomalutku chudnąć.Te które zamierzają karmić piersią mogą mieć trudniej.Ja bardzo bym chciała tak do roku karmić ale na początku nie będę mogła jeść w tedy nabiału...a moja dieta sprzed ciąży bazowała na nabiale chudym.Przez pół roku zaczynałam dzień od serka wiejskiego z pomidorem,przywykłam do tego:)Jak już wspominamy ile schudłyśmy w pół roku to ja mam na koncie stracone 32 kilo:tak: To mój ogromny sukces..tym bardziej,że od 8klasy podstawówki zawsze ważyłam powyżej 90kilo.
 
reklama
Do góry