reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

powrót do formy:)))

Dziewczyny ja przy swojej pierwszej coreczce przytyłam 32 KG :szok::szok::szok:
Ale bardzo szybko je zrzuciłam naszczęscie. Ale w dniu porodu wyglądałam jak hipopotam nie przesadzając :-)

Teraz leci mi juz prawie 26 tydzien i mam 8 kg na plusie , ale z czego sie ciesze to ze wszystko poszło mi w brzuch, spodnie sprzed ciąży nosze...

Boję się tylko tych rozstępów...:/
Po Amelii troszkę ich zamieszkało u mnie :) a raczej na mnie :)

no ale takie uroki.. najwazniejsze zeby dzieciaki były zdrowe :)):-):-):-)
na wybieg w bikini się nie wybieram :D:tak::tak::-D
 
reklama
hmmm... mam prawie 6kg na plusie. A dopiero co byly 4kg... :eek: Niefajnie jakby w takim tempei galopujacym mialo to teraz isc... :confused2: Waze 64kg, pewnie znow dobije do 72kg jak przy pierwszej ciazy...
 
Witam ;) Ja przed ciażą ważyłam 58,5 kg na 165 wzrostu więc taka chuda to nie byłam :p
A później do 9 tygodnia przytyłam do 62,5
później do 16 tygodnia ważyłam 63 równe.
w 18 tygodniu ważyłam 65
a teraz mam 24 tydzień i waże 67,5 :(
boze ile ja juz przytyłam... Już sobie wyobrażam jak ja będe wyglądać w 9 miesiacy ;)) hehe
Czyli jak narazie 9kg jestem na plusie hehe :p
 
ja przed ciążą ważylam 67 a w trakcie w 11 tygodniu waze 74kg jak narzie tylko 7kg mam nadzieje że za dużo mi nie przybedzie
 
Ja przed ciaza 64 kg, teraz 72 kg, po porodzie chce zbic do 60 kg takze mnie tez czeka walka z kilogramami ;) mysle ze sie uda. Przed slubem w ciagu pol roku zrzucilam 14 kg takze tym razem tez nie powinno byc problemu:tak:
 
AGUS27 :) super wynik, ja przed ciążą odchudzałam się i w ciągu pół roku schudłam 23 kg, ale miałam więcej do zrzucenia :p i też wiem, że tym razem się uda, także zbytnio się nie przejmuję wagą, która tak szybko mi przybywa w ciaży, w końcu kiedy mam se pozwolić na małe co nie co jak nie teraz :p
 
reklama
Do góry