reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

powrót do formy:)))

reklama
Ja sie wczoraj zwazylam u gina, pierwszy raz od 2 miesiecy i przezylam szok !! juz mam 7 kg na plusie!!! dobilam juz do 72 kg :szok::szok: boje sie co bedzie dalej ....
 
a ja tam sie waga nie przejmuje. Jak nie przekrocze 20 kg to nie bedzie tak zle.
Po ostatniej wizycie u gina (tylko tam sie waze) od poczatku ciazy mam 5 kg na plusie i waze 75
 
hmm ja też ważę 75, ale to już 15 kilooooooo do przodu:wściekła/y::szok:aczkolwiek mówią że oprócz brzucha w ogóle nie widać, żeby mi jeszcze gdzieś poszło, ehhh chyba taki mój urok, moja mam ze mną przytyła 25 kilo, i też po niej nie było widać,no i szybko je straciła, mam nadzieje że ze mną też tak będzie, a te dodatkowe kilogramy nie zaszkodzą dzidziusiowi
 
A ja dziś przekroczyłam 100cm w brzusiu:shocked2: i 5 kg przytyło mi się i waże 71kg ale poszło tylko w brzuch i jest taki rozlazły jakby dostał 15 kg a nie 5:eek:
 
hmm ja też ważę 75, ale to już 15 kilooooooo do przodu:wściekła/y::szok:aczkolwiek mówią że oprócz brzucha w ogóle nie widać, żeby mi jeszcze gdzieś poszło, ehhh chyba taki mój urok, moja mam ze mną przytyła 25 kilo, i też po niej nie było widać,no i szybko je straciła, mam nadzieje że ze mną też tak będzie, a te dodatkowe kilogramy nie zaszkodzą dzidziusiowi
To podobnie przytyłaś jak ja...pocieszyłam się:-D Tylko ja ważę już 89kilo!!!:zawstydzona/y: eh...pół biedy,rok temu o tej porze ważyłam 106 a nie byłam w ciąży..:sorry: Naprawdę liczę na to,że przy karmieniu dziecka cycolem schudnę.
 
tak gadacie o tej wadze, że aż stanęłam na swoją i się zawżyłam... kolejne 2 kilogramy na plusie:szok: w 23 tygodniu ważyłam 70,5, a teraz jestem w 25 i ważę 72,5:szok:. Toż to wychodzi 1kg na tydzień. Wcześniej w ciagu miesiąca przytyłam 4,5 kg, czyli wychodzi, że teraz tak samo przytyję... maaatko to ile ja będę ważyć na finiszu?????????? Jeszcze zobaczymy za dwa tygodnie na wadze u gina, bo to też jest różnie, a moja waga jest przedpotopowa i nie wiadomo czy dobrze waży. Wydaje mi się że trzeba do niej dodawać 2 kg. Bo jak sie ważyłam u gina to potem wskakiwałam na swoją wagę i na swojej zawsze 2 kilogramy mniej miałam. A ja naprawdę się nie obrzeram! Jem tak samo jak przed ciążą, a nawet ograniczam się ze słodyczami (oprócz wczoraj:-p). Na dietę trza przejśc czy co, żeby do cholery aż tak nie tyć?????:confused2:
a i wystartowałam z wagą 63kg, czyli już prawie 10kg na plusie:szok:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry