reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

powrót do formy:)))

reklama
I jak tam dziewczyny?
Ja jestem prawie w 25 tygodniu i przytylam 10kg. Teraz to juz tylko brzuszel wychodzi. Tylko troche zasmuca mnie fakt ze moja mama gdy byla ze mna w ciazy to 10 kg przytyla w ciagu 9 m-cy!!!
 
Ja to samo:tak: Brzuszek rośnie a ja spodnie ciążowe rozm. 36:tak::-)


Ja sezon basenowy juz zaczęłam. Chodzę co tydzień, byłam już dwa razy:tak:I musze się Wam pochwalic, że te moje spodnie ciążowe rozm. 36 zletują mi z doopy:zawstydzona/y::-D Wcześniej tak nie było. Jestem zadowolona bo czuję się ciut szczuplejsza, jedynie brzuszek piłeczką się robi:tak:Ale w pupie..:cool2:

oj takiej mobilizacji to się nie oprę :-D
 
No ja mam 6 z groszami na plusie w 24 tyg. A z tym basenem to zazdroszczę. Ja jakoś nie mogę się zmobilizować do basenu, ani regularnych ćwiczeń :no:. Niestety powinnam, bo mam siedzącą pracę. Ostanio koleżanka powiedział ,że brzuchol w oczach mi rośnie ostatnio.
 
Wiadomo, że dzidziuś jest powodem rosnącego brzucha:) I z tego się trzeba tylko cieszyć:)) Szkoda tylko, że tłuszczyk zaczyna mi iść w pupę i uda- tam gdzie i tak mam go nadmiar... Na pewno ćwiczenia by się przydały:)
 
Dziewczyny i ta prawie wszystko zrzuca się po urodzeniu ( wcześniej czy później;-))
W pierwszej ciązy przytyłam 16 kilko i zrzuciłam a teraz jestem w 25 tygodniu i przytyłam 5 kg...i będzie więcej!!!Na szczęście mi to nie przeszkadza..nie wiem jak mojemu mężowi ale niech go gęś jak coś mu nie pasuje, w końcu to jego córcię noszę:tak:!!!
 
ja zaczynalam od wagi 46.5 kg teraz jest 51kg wiec na razie 4.5 kg na +.A poszlo mi tylko w piersi a teraz idzie w brzuch.Wiec na razie ok.Mam nadzieje ze do 60 nie dobije.

A na basen gdzies za tydzien zaczne chodzić:)) musze sie jeszcze doleczyć.
 
Mazia jedziemy natym samym wózku. Moja wyjściowa wag abyła taka sama hehe ja mam teraz 52kg ale czuje po mojej pupie i udach że rosne. Mnie to cieszy bo ja chce troche przytyć, żeby później sobie co nieco zatrzymać hihi
 
reklama
Do góry