reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

powrót do formy:)))

A mnie lekarz nie waży... hmm nawet już nie pyta o wagę :eek: sama w domu się ważę ale mam taką starą wagę i nie wiem czy z brudu się zacieła i stoi w miejscu czy nie tyję:-D
 
reklama
mi sie waga chrzani co i raz więc trudno ocenić ale według dzisiejszych "pomiarów" wskazuje że już 8 kg przytyłam!Normalnie jakis szokl''''Chyba muszesie z jedzeniem opamiętac bo ostatnio jem jak wygłodniały wilk i to głównie ciasto i słodycze.Z buzi zrobiło mi sie słońce w pełni i jestem jannormalniej w życiu gruba.buuu...A obiecywała sobie ze w drugiej ciąży będę pilnowac wagi i przytyje max. 15 kg! taaaa, juz to widze.... 20 będzie jak nic! Cholera!
 
przeparszam za te błędy ale pisze na leżąco i nie widze klawiatury dokładnie więc wychodza takie kwiatki jak "jannormalniej" czy "A obiecywała sobie ". Wybaczcie ale nie mam siły poprawiać, mam nadzieję ze mnie rozumiecie:D Przysięgam, że mówię poprawną polszczyzną:D
 
spoko, Ewcia :-) u mnie się klawiatura zacina, a wcale nie leżę :-p

ja dziś w domu siedzę i ciągle jem :szok:
wszystko zapijam colą (zabierzcie mi to cholerstwo!!!!)
 
Milkshake jestem pewna, że się nic nie stanie. Ważne żeby reagować przy nagłych dużych przyrostach a do tego wystarczy ze sama bedziesz się ważyć. Ale dziwne, że lekarz tego nie robi. No ale mój też w niektórych kwestiach nie jest nadgorliwy :-D Nie chciał mi dziad jeden dać skierowania na toxoplazmoze, pomimo 3 kotów. Ale zalatwiłam to inaczej jestem spokojna :laugh2:
 
Mi się jako tako ruszyło, poszedł następny kilogramik w górę ale i tak jestem jeszcze 2 na minusie do wagi sprzed ciąży.
A co do lekarza, to mnie też nie waży. Może tutaj inaczej podchodzą do ciąży niż w Polsce albo po prostu lekarz nie jest nadgorliwy :-) Raz się tylko zapytał jakieś 2 tyg. temu na wizycie ile przytyłam. Kiedy powiedziałam że żeby przytyć, najpierw muszę odrobić to co straciłam to nawet nie drążył tematu. Gościu ma około 60-tki na karku i podejrzewam że z latami praktyki popuścił trochę z wrażliwością do pacjentek :-) Ale nie martwi mnie to, jakoś starszy lekarz to większe doświadczenie, a to mnie uspokaja :tak:
 
reklama
Do góry