reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

powrót do formy:)))

A ja właśnie jem normalnie, nie obrzeram się, jem normalnie tak jak przed ciążą i przytyłam w ciągu ostatniego miesiąca 4,5 kg. Ale zważyłam się teraz rano i waga o 1kg mniej. Więc ja już nie wiem jak to jest z tą moją wagą:eek:
 
reklama
ja sie sama waże zawsze w środy rano

a wczoraj na wizycie w ciuchach miałm o 3,5kg więcej niż w domku więc każda waga jest inna ważne żeby sie na tej samej ważyć
u diabetologa też waże mniej niż u gina
 
moja gin też ma dziwna wage. U niej waze 4 kg więcej niż na domowej. :szok:
To samo było przy pierwszej ciąży. Dlatego ja sie ważę rano przed myciem w domu zawsze. Nie dość tego moja siostra sie wazyła u mnie i powiedziała że moja waga źle waży, bo na jej ona ma jakieś 1 kg mniej.
Według mnie moja waży dobrze. Bo Filip u lekarza ważony na różnych wagach (czy stojacej czy siedzącej) wazy tyle co na mojej :-p)
No i też na razie mam 3,5-4 kg więcej, zależnie od dnia.
 
hehe ja z moją pierwszą córeczką , która ma własnie 2,5 roku przytyłam łącznie 32 kg :( , ale jadłam wszystko i w każdych ilościach.. więc nie ma co sie dziwic :)
Naszczęscie wszystko udało sie zrzucic.
Teraz przy kolejnej coreczce- dzisiaj 25 tydzien sie zaczol.. przybrałam na wadze już 8 kg , a jem bardzo mało bo po prostu nie mam ochoty na jedzenie, zapcham sie 2 kromeczkami z pomidorkiem , czy prostym obiadkiem z jednego dania:)
Także u mnie chyba wiekszą rolę w przybieraniu na wadze odgrywają geny..
hehe wszyscy się smieja ze wygladam jakbym za chwilke miala rodzic.. fakt brzuch mi wysadzilo strasznie, aczkolwiek spodnie sprzed ciązy:)

Pozdrawiam wasze urocze brzuszki :))
 
Bardzo dużo z tego co przytyłyśmy i przytyjemy to woda. Nie wiem dlaczego tak w ciąży zatrzymuje się woda w organizmie:eek::confused2::crazy:
 
reklama
Do góry