reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

powrót do formy:)))

U nas drugi pierwszy raz był 7 tyg po porodzie. Na początku troche bolało, a teraz to nic tylko powtarzać.Ja odczuwam większą przyjemność niż przed ciążą- mąż też nie narzeka :)
 
reklama
Ja sie narazie boje. Probowalismy co prawda jakos chyba z tydzien temu w sobote, ale troche bolalo (ale chyba raczej ze strachu) Potem w poniedzialek poszlam pierwszy raz do gina bo minelo magiczne 6 tyg i okazalo sie ze zrobila mi sie jakas ziarnina i moze przez to bolalo (ja sobie tak tlumacze). Na usuwaniu tej ziarniny bylam w piatek i gin kazal mi poczekac jakies 10 dni z seksem. Takze za kilka ni sie okaze czy boli czy nie i w ogole jak to teraz bedzie:)
 
u nas nie było źle:-D

M mówi, że nie czuje żadnej różnicy
a ja...nie bolało, raczej czułam napicie i rzeczywiście na początku jak dziwica, ale szybko minęło

ale tak jak moniSkaBe aktualnie wolę pospać:-D:-D:-D
 
Czarnuszka Gratuluję 5 kg :) a karmisz jeszcze piersią? i na czym Twoja dieta polega, ja muszę się w końcu wziąć za siebie, karmie jeszcze piersią i to troche mnie ogranicza, bo ja chcę się odchudzać jedząc głównie warzywa i owoce.

A co do twojego pytania, może kg spadły z pupy np :) na dalsze efekty może trzeba spadku następnych kg.
 
Czarnuszka Gratuluję 5 kg :) a karmisz jeszcze piersią? i na czym Twoja dieta polega, ja muszę się w końcu wziąć za siebie, karmie jeszcze piersią i to troche mnie ogranicza, bo ja chcę się odchudzać jedząc głównie warzywa i owoce.

A co do twojego pytania, może kg spadły z pupy np :) na dalsze efekty może trzeba spadku następnych kg.
karmie karmie i pytałam poloznej i powiedziala ze moge tak jesc...czyli zdrowy..czyli gotowane zamiast smazone, duzo warzyw i owocow zero slodyczy itp..poprostu zdrowo i powiedziala ze to nawet lepiej dla dzidzi..wiec mysle ze nie powinno nic dolegac karmieniu piersia przy takiej diecie.
 
braliscie slub 10 maja 2008 ?? widze z suwaczka ze tak hihi Ja tak samo !!!!! tez 10 maja 2008 :) A co do sexu to ja tez nie mam najmniejszej ochoty. Boli mnie tez i wogole masakra. I brzuch przy tym i wnetrznosci.
Dokładnie 10 maj 2008:-D jak ten czas szybko leci juz 2 rocznica:shocked2:

A co do ochoty to ja mialam wlasnie 2-3 tyg po porodzie, ale teraz nie mam wcale. Szczerze to wole sie polozyc spac niz baraszkowac.
hehe ja to nawet wole poprasowac niz sie kochac:sorry2::eek:
 
Ostatnia edycja:
reklama
My z Ł dopiero ze trzy dni temu zaczeliśmy znowu uprawiać seks i też się bałam okropnie, nie bólu bo przecież nie rodziłam naturalnie ,ale bałam się pokazać Ł w całej okazałości :zawstydzona/y::zawstydzona/y:.

Na szczęście Ł spisał się na 6:-):-)
Ani trochę nie pokazał, że mu przeszkadzają moje dodatkowe 9 kilo:-D:-D:-D

Być może faktycznie mu nie przeszkadzają, albo był tak spragniony seksu po 2,5 misiącach abstynencji ze było mu wszystko jedno :-):-):-)

Nareszcie doczekałam się normalnego seksu:-D:-D Bo w ciąży to choćby nie wiem co Ł robił nie byłam w stanie osiągnąć orgazmu:no::no:

Wróciła normalność:-):-)

No i już lada dzień idę na fitness:-)
Schudłam 3 kilo , też czekam na magiczne 6 na początku.
Dziwne jest to, że czuje że więcej schudłam ,ale waga jest dla mnie niestety mało łaskawa :wściekła/y::wściekła/y:.Pokazuje 71kg.
 
Do góry