reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

powrót do formy:)))

reklama
Dziewczyny a jak jest u was z sexem?? U mnie porazka..czuje siek dziewica-ciasno jak cholera i bol niesamowity!!! zero przyjemnosci i zero ochoty:/ chcialam mężowi na 2 rocznice slubu zrobic niespodzianke i odwazylam sie i nie nalezalo to do udanych i najlepszych pomyslow:(
 
u nas git aż sama byłam w szoku bo strasznie się tego bałam, trochę bolało ale teraz już jak kiedyś.
 
Dziewczyny a jak jest u was z sexem?? U mnie porazka..czuje siek dziewica-ciasno jak cholera i bol niesamowity!!! zero przyjemnosci i zero ochoty:/ chcialam mężowi na 2 rocznice slubu zrobic niespodzianke i odwazylam sie i nie nalezalo to do udanych i najlepszych pomyslow:(

braliscie slub 10 maja 2008 ?? widze z suwaczka ze tak hihi Ja tak samo !!!!! tez 10 maja 2008 :) A co do sexu to ja tez nie mam najmniejszej ochoty. Boli mnie tez i wogole masakra. I brzuch przy tym i wnetrznosci.
 
co do seksu to ja mam ochote ciagle,zaczelismy juz 2 tygodnie po pordzis sie kochac.Ale chyba mam jakies zapalenie,albo nie daj Boze nadzerke bo ostatnie razy strasznie szczypały i bolały MASKRA.W czwartke nareszcie do gina idę!
 
Dziewczyny a jak jest u was z sexem?? U mnie porazka..czuje siek dziewica-ciasno jak cholera i bol niesamowity!!! zero przyjemnosci i zero ochoty:/ chcialam mężowi na 2 rocznice slubu zrobic niespodzianke i odwazylam sie i nie nalezalo to do udanych i najlepszych pomyslow:(

Oj co do seksu,to boli masakra,wczoraj próbowalimy i porazka,niewiem jak to bedzie,tez czuje sie jak dziewica.
 
ja juz 4 tydzien pologu i nic mnie nie boli ..ale pierwszego razu PO porodzie sie boje..wole poczekac do 2 czerwca bo mam wizyte u lekarza i niech mi powie, ze wsio sie zagoilo...
ale chyba mi szew wrósł bo mama taka kuleczke narosl w srodku:/
a ochotke na sex to ja mialam z niecaly tydzien po porodzie:p
 
Ja juz też jestem po kilku "pierwszych razach" po porodzie. Bolało mnie minimalnie na poczatku. Teraz juz jest ok. Ochotę na seks miałam juz kilka dni po porodzie:)
 
reklama
a ja kupilam dzis skakanke orbitrek + skakanka bedzie w zamiarze mam ejszcze hula hop
kurde a ja nie umiem krecic hula hopem :-D wstyd!!
Dziewczyny a jak jest u was z sexem?? U mnie porazka..czuje siek dziewica-ciasno jak cholera i bol niesamowity!!! zero przyjemnosci i zero ochoty:/ chcialam mężowi na 2 rocznice slubu zrobic niespodzianke i odwazylam sie i nie nalezalo to do udanych i najlepszych pomyslow:(

u nas juz 10 tygodni po porodzie, zaczelam seks uprawiac po 3 i co ?
i dopiero wczoraj bylo troszeczke lepiej. ja mam wrazenie, ze ta blizna po nacieciu jest taka sztywna i zaraz mi peknie :-D no ale po kilku ruchach tak jakby sie rozciaga i jest ok.

A co do ochoty to ja mialam wlasnie 2-3 tyg po porodzie, ale teraz nie mam wcale. Szczerze to wole sie polozyc spac niz baraszkowac.
 
Do góry