reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

powrót do formy:)))

reklama
Ja szybko straciłam te 15 kg, które przytyłam, ale to głównie był sam Kuba, wody, łożysko i opuchnięte nogi. Teraz ubyło jeszcze 3, ale chciałabym jeszcze z 15-20. Ale nie będę mówić, ile ważę:-p:zawstydzona/y:
 
Ja w ciaży przytyłam 20 kg i 6 kg nadal mam więcej niz przed ciążą. Mi po porodzie spadło tylko 6 kg, potem po kilku dniach jak zeszła opuchlizna to jeszcze jakies 2-3 kg. Czyli prosty rachunek, że ponad 10 kilo tłuszczu sobie miałam:) Teraz waga spada bardzo pomalutku. Jakieś 0,5 kg tygodniowo. Tylko przez ten weekend tak sie objadałam, że kilogram przytyłam:)
 
Mag ja też mam nadżerkę , ale to moja 2, bo po pierwszym porodzi też miałam . Tamtą miałam wypalaną a tą mam mieć leczoną jakimiś czopkami. Wizyta w przyszłym tygodniu. Najgorsze to to , że ja chyba przez nie plamie lekko. Będe miała jeszcze usg kontrolne by wykluczyć jakieś złogi poporodowe:dry:

kurde, no widzisz jakie przeboje:sorry::sorry::sorry:
mój powiedział, że mam się zgłosić po okresie - którego zreszta do tej pory nie dostałam - i zrobimy cytologię, a potem zadecydujemy, co dalej:dry:

ja miałąm wczoraj wizyte u gina... na szczescie wszystko dobrze....cukry w porządku, morfologia również... mogę już robić brzuszki - tylko zmobilizować się muszę hihi:-)

no i super :-D

a ja zalozylam pas pociazowy;-)

ciekawe czy coś pomoże, bo brzuch to mi sie nie podoba

u mnie tez 5kg do wagi sprzed ciazy:sorry2:

miałam sobie zamówić pas, ale w ostatniej gazecie Mamo to ja przeczytałam :

pas tylko pozornie przyspiesza zmniejszanie sie obwodu w talii.W praktyce osłabia i tak już rozciagniete w czasie ciąży mięśnie, utrudnia krążenie krwi. Mozna go uzywać w wyjątkowych sytuacjach, kiedy zależy nam na ładnym wyglądzie.

i sama nie wiem juz czy kupić go, czy nie?:eek:
 
miałam sobie zamówić pas, ale w ostatniej gazecie Mamo to ja przeczytałam :

pas tylko pozornie przyspiesza zmniejszanie sie obwodu w talii.W praktyce osłabia i tak już rozciagniete w czasie ciąży mięśnie, utrudnia krążenie krwi. Mozna go uzywać w wyjątkowych sytuacjach, kiedy zależy nam na ładnym wyglądzie.

i sama nie wiem juz czy kupić go, czy nie?:eek:

ja kupilam juz dawno i nosilam jeden dzien.
powyginaly mi sie fiszbiny, non stop mi sie zsuwal.. oddalam mamie, ktora tez go nie nosi :-D
 
a czy zauwazylyscie zmniejszenie obwodu w klatce piersiowej?? bo ja znów wracam do 75 tak jak przed ciaża a w ciazy musialam miec staniki z obwodem 80 a nawet 85.A dodam ,ze karmie nadal piersią.
 
a czy zauwazylyscie zmniejszenie obwodu w klatce piersiowej?? bo ja znów wracam do 75 tak jak przed ciaża a w ciazy musialam miec staniki z obwodem 80 a nawet 85.A dodam ,ze karmie nadal piersią.

Dokładnie. Mam tak samo i też karmię piersią. Ale jeśli chodzi o sam biust to jest większy niż w czasie ciąży, mam nadzieję, że tak mi już nie zostanie na zawsze:-)
 
reklama
Ja nie ważyłam sie 3 tygodnie bo waga nie chciała isc w dól i sadzilam ze zostamnie mi te +5kg az do karmienia cyckiem a dzis weszłam na wage i SZOK :szok:!! 2 kg mniej :-D:-D:-D:-D i nie wiecie jaka radosc mialam jak zobaczylam nie "7" a "6" na poczatku wagi i do tego az 2 kg ...czyli jeszcze 3 do wagi sprzed ciąży!!
ale nadal nie wchodze w wiekszosc spodni sprzed ciąży:dry:no coz czekamy dalej az waga bedzie wymarzona,,,,czyli prznajmniej jesdzcze 6kg do dolu:sorry2:

A ja w srode wybieram sie na wizyte kontrolna do gina ... mam nadzieje ze wszystko wporzadku z moim nadwoziem....ale czuje ze nie zabardzo:sorry2: i troche sie obawiam tej wizyty:-(
 
Do góry