reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

powrót do formy:)))

się zapisałam na step - zobaczymy co i jak:-D:-D:-D

po wizycie kontrolnej u gina dowidziałam się, że zrobiła mi się nadżerka - suuuuuuper:dry::dry::dry::dry: nigdy nie miałam, a tu po porodzie taki prezent:sorry2:

uuu współczuję tej nadżerki... ja mam stracha bo dziś mam wizyte u gina ...mam nadzieję że nic tam nie wynajdzie...:dry:

jeśli chodzi o odchudzanie... znajome po 3tyg mnie nie widzenia powiedział że zeszczuplałam...i nie wiem jak to może być widoczne skoro widziały mnie "2kilo temu" :-D:-D
 
reklama
mi na wizycie kontrolnej u gina okazało się że mam dwa mięsniaki, jeden ma 2 a drugi 3 cm, ale poki co nie zamierzam ich ruszac za pol roku mam przyjsc na kontrole jak nie bedą się powiększac to ich nie ruszam, a jak niestety będą szybko rosly to czeka mnie operacja :(
 
Mag ja też mam nadżerkę , ale to moja 2, bo po pierwszym porodzi też miałam . Tamtą miałam wypalaną a tą mam mieć leczoną jakimiś czopkami. Wizyta w przyszłym tygodniu. Najgorsze to to , że ja chyba przez nie plamie lekko. Będe miała jeszcze usg kontrolne by wykluczyć jakieś złogi poporodowe:dry:
 
ja miałąm wczoraj wizyte u gina... na szczescie wszystko dobrze....cukry w porządku, morfologia również... mogę już robić brzuszki - tylko zmobilizować się muszę hihi:-)
 
dziewczyny a ja tyję....;(- 2 kilo więcej niż 3 dni po porodzie , oj chyba i ja biorę sie za siebie , kurna ale ja ma ogromny apetyt teraz ;( jak nigdy ;(((
 
Ja byłam na wizycie u gin tydzień temu i wszystko ok. Nadżerki nie mam.
Co do tycia to trzeba się pilnować, bo apetyt jest szczególnie przy zmęczeniu. Ja zauwazyłam, że w ciagu dnia jem mało, a wieczorem jak przychodzi rozluźnienie to mogę zjeść duuuużo.
 
witajcie,ja jestem juz po porodzie 3-miesiące i waga stoi mi w miejscu:(.w ciązy przytyłam 20kg i po samym porodzie mi 10 ubyło,ale z reszta wagi ciezko:(.przed ciąża wazyłam 60 kg i nosiłam rozm.38 a teraz 46:(.na dodatek przed zajsciem w ciąze brałam hormonalne tabletki dla karmiacych i przytyłam 10kg,załamka konkretna.wiec z 20 kg bym musiała spaśc zeby wrócic do formy.ciezko sie zmobilizowac do cwiczen jak sie ma pełno roboty przy dwójce dzieci.
 
A u mnie jak waga się zatrzymała 5 kg na plusie tak nie chce dalej zejść w dół:-( Niby apetytu nie mam jakiegoś wielkiego, karmię piersią więc staram się jeść zdrowo, żadnego smażonego itd..., ale waga nie chce spadać już. Niby mieszczę się w większość spodni i spódnic, ale koszule to jakaś masakra, a poza tym brzuszek taki sadłowaty i szyneczek z boku też troszkę zostało:wściekła/y:
No, ale mam nadzieję, że z czasem schudnę do swojej wyjściowej wagi:-)
 
reklama
Dziewczyny nie przejmujcie sie tak tą wagą... tyłyśmy przez 9 miesięcy a chcemy schudnąć w 2! Przecież to drugie jest dużo trudniejsze niż to pierwsze:tak: Na efekty beztłuszczowego jedzenia trzeba troszke poczekać! Ja mam nadzieję na utratę jeszcze trzech kilo:sorry2:
 
Do góry