reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

powrót do formy:)))

reklama
mi się tak jakoś udało że w ciąży cały czas chodziłam w stanikach sprzed ciąży, w czasie karmienia identycznie i teraz również, udało się bez kupowania nowej bielizny :) tylko 2 staniki do karmienia
 
Koza i bluberry dzięki za namiary na te sklepy internetowe, spróbuję coś zamówić. Niestety w naszych sklepach brak jest profesjonalnych sprzedawców, którzy wierzą jak dobrać odpowiedni stanik. A mój biust jest naprawdę duży, dlatego wyraziłam zdziwienie n.t. bluberry.
Też uważam, że w Wielkiej Brytanii mają lepszy wybór rozmiarówki. Często oglądałam Goka Wana i byłam zachwycona jak kobitkom dobierano tam biustonosze.
 
dziewczyny wczoraj moj maz kupil mi hula-hop.
I jestem zszokowana gdyz... NIE POTRAFIE KRECIC !!!! :szok:
az wstyd. Wczoraj ja. moja mama i siostra myslalysmy, ze sie poszczymy z siebie . Zadna nie potrafi :-D WSTYD!

ale co.. dzisiaj mam zakwasy od kolan po plecy az do zeber :-D
na brzuchu rowniez.
 
dziewczyny wczoraj moj maz kupil mi hula-hop.
I jestem zszokowana gdyz... NIE POTRAFIE KRECIC !!!! :szok:
az wstyd. Wczoraj ja. moja mama i siostra myslalysmy, ze sie poszczymy z siebie . Zadna nie potrafi :-D WSTYD!

ale co.. dzisiaj mam zakwasy od kolan po plecy az do zeber :-D
na brzuchu rowniez.

Szybko sie nauczysz,a jaka to frajda!!!!!!!!!!!
 
baby, jestem w ciężkim szoku
kg ciążowe spadły, ale............
poszłam do sklepu szukać sukienki na chrzciny - znalazłam super
wlazłam, zapinam się, a tu NIESPODZIANKA - tyłek i biodra wlazły bezproblemowo, brzuchol tez, a cycki się nie dopinają...

jeju czuje się jak dojna krowa....:dry::dry::dry::dry::dry::dry::dry:

Ale faktem jest ze cos takiego jak dieta matki karmiacej u mnie juz dawno poszla w kat i teraz wcinam karczek z grilla z musztarda albo bób z czosnkiem :-D I dla jasnosci- Hank ma się dobrze :tak:

ja też prawie sobie dałam spokój...
nie wpierdzielam wzdymających i ostrych a resztę wprowadzam

nie ma co szaleć, dziecko musi się powoli do wszystkiego przyzwyczajać -zwłaszcza, że u mojej babci na 26 maja zawsze są czereśnie - już mnie z drzewa nikt nie ściągnie:-D:-D:-D:-D
koza ty kusicielko- karczek z grilla - pyszności:-D:-D:-D

dziewczyny wczoraj moj maz kupil mi hula-hop.
I jestem zszokowana gdyz... NIE POTRAFIE KRECIC !!!! :szok:
az wstyd. Wczoraj ja. moja mama i siostra myslalysmy, ze sie poszczymy z siebie . Zadna nie potrafi :-D WSTYD!

ale co.. dzisiaj mam zakwasy od kolan po plecy az do zeber :-D
na brzuchu rowniez.

przypomnisz sobie, a masz to hula-hop z wypustkami
KOŁO HULA HOP CHARCOAL HOOP Z MAGNESEM WĘGLOWYM! (1018964489) - Aukcje internetowe Allegro

- moja koleżanka je kupiła, mówiła, że na początku masakrystycznie boli, ale pomaga n tłuszczyk:-D
 
Świetne to hula hop:) Może sobie kupię takie;) Ja tam chodze na aerobik dwa razy w tyg.:) I muszę powiedziec, że świetnie jest:) Dziś też się wybieram. A co do kg.. to myślalam, że szybciej zrzucę.. eh :)
 
reklama
tez mialam od maja chodzic na aerobik, ale niestety funduszy brak, bo kupilismy samochod i szykuja nam sie dwa slabsze miesiace :-)
ale od czerwca bardzo bym chciala pojsc.
 
Do góry