reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

powrót do formy:)))

tez mialam od maja chodzic na aerobik, ale niestety funduszy brak, bo kupilismy samochod i szykuja nam sie dwa slabsze miesiace :-)
ale od czerwca bardzo bym chciala pojsc.
hehe standard- rodzi sie dziecko i trzeba auto kupowac :-D ja sie zapierałam przed zmiana na inne do czasu jak pierwszy raz jechalismy do tesciów. Woz cygański wyładowany po sufit. Natychmiast zgodziłam sie na zakup innego :-D
 
reklama
a my nie jesteśmy mobilni niestety ...i zawsze jest problem gdy trzeba jechac na duze zakupy lub daleko do lekarza :sorry2::sorry2::sorry2:
...jednak samochód to jest wygoda :blink:
 
Ostatnia edycja:
my też kupiliśmy samochód, bo mieliśmy taki na 2 miejsca ;) śmiejemy się, że to nie nasze auto tylko małej ;)
 
ach..auto..M ma kombiaka, ale zabieramy się za kupno nowszego:-D

co do hula hop z wypustkami - potwierdzam, boli niemiłosiernie, ale po kilku razach brzuch się przyzwyczaja

acha i są tańsze wersje na allegro
 
No cinquecento albo 3 drzwiówka faktycznie nie miałaby szans :-D Ale okazuje sie ze 5 drzwiowe auto sredniej wiekosci tez nie daje rady hehe Kombi rulez :-D
 
od kiedy moj maz kupil do firmy Citroena Berlingo to u nas on stal sie naszym ulubionym samochodem :) Wozek z gondola wchodzi nieskaladany :-)
 
reklama
Do góry