reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

powrót do formy:)))

Podziwiam te dziewczyny na diecie dla mnie dzien bez czegoś slodkiego ewntualnie jakiegos banana czy paluszków jest dniem straconym:D
 
reklama
Wow, to myślałam, że mój rozmiar biustu jest ogromny, ale u ciebie G:) no nieźle.
Haha blueberry po prostu nosi dobrze dobrany stanik :tak:
Wierz mi, żę to wcale nie jest ogromny biust, obstawiam że wiekszość kobiet wsadziłaby go w biustonosz 75c, dobrze myslę blueberry? ;-)
Ja nosze teraz 32ff/32g czyli na polską rozmiarówkę cos koło 70h/70i i to też wcale ogromny cyc nie jest :-D
W wolnej chwili zachęcam do lektury Stanikomania
 
Ale te prawidłowe rozmiary to można kupić chyba tylko w necie, bo w sklepie robią wielkie oczy, gdy się o to pyta. Albo może w dużych miastach:baffled:
 
Haha blueberry po prostu nosi dobrze dobrany stanik :tak:
Wierz mi, żę to wcale nie jest ogromny biust, obstawiam że wiekszość kobiet wsadziłaby go w biustonosz 75c, dobrze myslę blueberry? ;-)
Ja nosze teraz 32ff/32g czyli na polską rozmiarówkę cos koło 70h/70i i to też wcale ogromny cyc nie jest :-D
W wolnej chwili zachęcam do lektury Stanikomania
Ja przeszłam onegdaj z 75C na 30E, a teraz mam 30FF, więc to by było pewnie 75D albo E :tak:. Mam stanik do karmienia 70G, ale zakładam go tylko na noc, bo obwód jest luźny jak guma od majtek :crazy:. Swoją drogą - kupiłam będąc w ciąży ten biustonosz 65FF i musiałam nosić przedłużkę, a teraz zapinam go na środkowe haftki, więc to chyba prawda, że żebra się rozchodzą :tak:.

Fiołkowa, no fakt - w Krakowie są chyba ze 2 sklepy z porządną rozmiarówką :baffled:
 
Ostatnia edycja:
To prawda ze u nas w kraju sredniowiecze i rozmiarówka konczy sie na d a obwody zaczynaja na 75 :baffled: I nawet w duzych miastach wesoło nie jest bo wrocław ma tylko jeden sklep z brytyjska bielizna (tam jakos wiedza jakie biusty maja kobiety). Ale internet rulez :tak: zawsze mozna odesłac lub wymienic na inny rozmiar.

blueberry z tymi żebrami to prawda. W ciazy ledwo miescilam sie w 32 a teraz najciasniej zapinam i obawiam sie ze niedługo cos z tym trza bedzie zrobic.
Ale nie będę kupowac nowych bo jak skoncze karmic to i tak mniejsze miseczki trzeba bedzie- wtedy zaszaleje

Ja przeszłam onegdaj z 75C na 30E
to i tak byłaś dla swojego cyca litościwa. Ja moje przedciążowe 32e upychałam w 75c/d :baffled: Teraz jak o tym pomyślę to aż mnie boli...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry