reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

powrót do formy:)))

reklama
widze ze gadka oa utach, hehe my na nasz podwojny wozek mamy narazie Peugeota 405 ale pod koniec roku kupujemy VW Sharan-a 7 osobowy - śmieje sie do mojego K ze ja nie chce 5 dzieci hahaha. Ale ile pakunku wejdzie :)
 
My się tez spokojnie mieścimy wczesniej mielismy toyote tam bylo by gorzej ,teraz mamy bmw i bagaznik taki ze ze 2 wozki by weszły:D
 
Auto...ważna sprawa , ja mam kombi, jeżdżę sama bo mój jeździ tylko motocyklem ... nie zabierze na niego ani dzieci ani wózka:tak:W przyszłym roku jak wróce do pracki to zamierzam przeskoczyć na Renault Kangoo ( rewelka dla mnie)!
Moniskabe ja miałam chodzić od kwietnia na siłkę ale niestety nie mogę się zorganizowac a praca zmianowa mojego męża mi niestety nie pomaga:-(
 
do mojego wózek nawet nie wejdzie , mam honde civic coupe, a maże o fordzie focusie kombi :) może za dwa lat uabieram :) jak wróce do pracy
 
A my mając kombi- opel Astra i tak sie nie mieścilismy. kanapa z tyłu była taka, że ja musiałam siedziec na jednym półdupku, abym mogła być z dziewczynami. Dlatego dzisiaj odbieramy od mechanika Reanault megane scenic. planowaliśmy zmianę samochodu w przyszłym roku, no ale cóż ważne jest bezpieczne i wygodne przewożenie dzieci.
 
A my mając kombi- opel Astra i tak sie nie mieścilismy. kanapa z tyłu była taka, że ja musiałam siedziec na jednym półdupku, abym mogła być z dziewczynami. Dlatego dzisiaj odbieramy od mechanika Reanault megane scenic. planowaliśmy zmianę samochodu w przyszłym roku, no ale cóż ważne jest bezpieczne i wygodne przewożenie dzieci.

plus w megane jest taki, że wchodzi cały wielki wózek i jeszcze cos można dopakować :) no i duzo miejsca wszędzie :)
 
do mojego wózek nawet nie wejdzie , mam honde civic coupe, a maże o fordzie focusie kombi :) może za dwa lat uabieram :) jak wróce do pracy

Kochana my też mamy honde civic coupe i wózek dajemy radę włożyć, ale najpierw musimy go rozłożyć na części pierwsze :-) ale właśnie przymierzamy się do czegoś większego.
 
reklama
NO TO JA OKAŻE JAK WYGLĄDAM 2 MIESIĄCE PO PORODZIE Z WAGA 94 KG:baffled:
 

Załączniki

  • P1005071120178.jpg
    P1005071120178.jpg
    22,5 KB · Wyświetleń: 68
  • P1005071122527.jpg
    P1005071122527.jpg
    26,2 KB · Wyświetleń: 69
  • P1005071123428.jpg
    P1005071123428.jpg
    20,7 KB · Wyświetleń: 71
  • P1005071119409.jpg
    P1005071119409.jpg
    21,1 KB · Wyświetleń: 71
Do góry