reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

powrót do formy:)))

Ja piję mleko codziennie, tzn jem zawsze na kolację z płatkami tylko takie 0,5 %.

Dziewczyny mam pytanie, może to głupie, ale słyszałam, że jak są jeszcze odchody to nie można się kąpac w wannie tylko pod prysznicem, prawda to? Bo ja już maże kiedy się w końcu położe w tej wannie i nie wiem czy można czy nie. Leci ze mnie jeszcze ale już mało.

o tym nie słyszałam... ja od 2 tyg już się kąpię w wannie :eek: a jeszcze krwawię - w międzyczasie miałam tydzień bez krwawień:baffled:
 
reklama
Marciaa ja też po troszku piję ze słabą kawką mleko 1,5 podobno lepiej je strawić. PO 4 dniach nie widzę zmian i jestem szczęśliwa:-D bo to jakaś nowość a marzę teraz by sery żółte nie dały jakiś krostek. Dziś zjadłam plasterek i odczekam 2-3 dni. Moja córcia starsza zjadła 2 dni temu truskawy a teraz jest cała w suchych plamach i drapie się jak szalona ( powrót do Xyzalu:-() A na obiadek kopytka , buraczki i kotlecik ( smażony:sorry:, ale raz na jakiś czas może być )
 
Sylusia ja jem serek homogenizowany i zolty tez ale to wszystko w małych ilosciach. ser zolty plasterek.
tez bym zjadła kopytka. Waga mi strasznie szybko spada. jeszcze 9kg
 
ja ciagle na jabłkach, chlebek, dzemik, i jakis obiadek kura z ryzem albo lekka zupa
jutro robie szpinak z ryzem
a pojutrze ryz z jogurtem i jabłkiem tartym i troszke cynamonu
myślę nad mielonym z ryzem na parze
 
reklama
Do góry