reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Powrót do formy

Mam pytanko do dziewczyn które już po seksiku czy używałyście jakiś żeli nawilżających ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Ja mam dwie proby seksiku za soba,pierwsza nie wyszla,druga z zelem nawilzajacym-juz lepiej.Mimo to bolalo przy szwie,tak jakos nadal ciasno bylo.No i dzis bylam u ginki,powiedzialam jej o tym i dala mi recepte na jakis krem,ktory zmiekczy rane po szyciu i bedzie bardziej elastyczna.Jak wyprobuje to Wam powiem czy dziala.

A tak w ogole na wizyie u ginki zwazylam sie,no i po porodzie stracilam 10kg (z 13 kg),wiec do wagi sprzed ciazy zostaly jeszcze 3kg:-)
No,a badanie ginekologiczne sie nie udalo,bo bardzo mnie w srodku,przy szyjce bolalo-az ginke to zdziwilo,bo ponoc wszystko ladnie zagojone.Wiec musiala zrobic mi dopochwowe usg,zeby sprawdzic czy wszystko w porzadku-i to juz tak nie bolalo.
Powiedziala,ze mam bardzo sucho i zebym wlasnie do seksiku uzywala duzo zelu nawilzajacego i probowala powoli,krok po kroczku.
Dostalam tez skierowanie do kinezysty na 9 wizyt na cwiczenia glownie ukladu moczowego (czesto w toalecie,juz po siusiu,poleci mi jeszcze bezwiednie troche)i miesni brzucha.
A,no i dostalam recepte na cerazette.Jak przestane karmic piersia to bede mogla dwuskladnikowe lub Mirene (ktorej raczej nie bede chciala-boje sie jakos ciala obcego w sobie).
 
Mam pytanko do dziewczyn które już po seksiku czy używałyście jakiś żeli nawilżających ?


kasiau sorki chciałam cytować a cię edytowałam.

Ja używam durex pley niebieski nawilżający .

A co do odczuć mam jak maaajka ale z żelem jest dobrze tzn tylko trudny jest początek..a potem jużz dobrze.
 
Mata połóg ci się kończy to już niedługo , ja mogę a faceta w domu nie ma :-)
Byłam wcześniej u ginki bo mi wyskoczyły takie gulki w miejscach gdzie były szwy. Powiedziała ze to jakaś alergiczna historia i przepisała maści ale też wolno idzie ale już poprawa jest.
 
Ja tez Wam zazdroszcze tych seksscesów, u nas jeszcze trochę potrzeba czasu, mimo ze juz wydaje mi sie ze okres połogu zakończony, jednak poczekam te 6 tygodni ;-) tak na wszelki wypadek, zeby wpadki nie miłej nie zaliczyc ;-):sorry2:
 
ja juz nie krwawie od kilku dni co mnie cieszy bardzo bo z Marysia bite 6 tygodni ze mnie leciało... mysmy na razie sie przytulali ale bez "penetracji i było fajnie... na razie sie boje tam do srodka cos wkładac, nawet jakby tym czyms miał był siusiak M.
kurde z wagi tylko kilo mi spadło łe... cos nie chce chudnac... jestem gruba... a brzuch mam obrzydliwy po prostu,,,,
 
reklama
Wiem, że jakiś czas temu pisałysmy o pasach poporodowych, że niby lepiej ich nie stosować, ale ja sie powżnie zastanawiam, czy jednak sobie takowego nie sprawić na ten mój brzuch, bo w sumie od miesiąca nie spadł mi o ani cm, a do dawnych wymiarów brakuje mi ponad 20 cm :baffled: no i wyglądam jak w ciązy bym jeszcze była :-( (na naszej klasie mąż dał zdjęcie z małą i w komentarzu przeczytałam, że ktos mnie z wózkiem widział, ale nie wiedział, że to nasze dziecko :zawstydzona/y:, albo córka znjomej sie pytała, czy już urodziłam, bo w kościeele mnie z brzuchem widziała :baffled:)

No i do tego szoku doznałam jak w niedzielę na wagę stanęłam... 2-3 tyg. po porodzie ważyłam 65kg, a teraz 69kg :szok: i kto mówił, że jak karmi sie piersią to się chudnie :dry: mam nadzieję, że to woda, bo jakaś bardziej pyzata się zrobiłam, a przez te upały, to woda idzie u nas zgrzewkami :sorry2:

dobrze przynajmniej, że juz tak nie wyglądam;-) (zdjęcie na 1,5 tyg. przed porodem, przed wyjazdem do szpitala, całą noc płakałam :-()
 
Do góry