reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

powrót do formy

U mnie masakra...dobrze ze mam wlosow za duuuzo heehehe.Kurde czemu te wlosy nie chca wypadac np.z pod pach???!!!! :))))
 
reklama
Ja byłam w tej sprawie u lekarza i dostałam żelazo w tabletkach, lekarz powiedział że byc może mam anemię kazał zrobic badania (nie chce mi się i czasu brak). Ale póki co włosy nadal wypadają garsciami. Za to jedna rzecz mnie cieszy mianowicie osiągnęłam wage z przed ciąży i widzę że waga nadal spada :-D.
 
Ja byłam w tej sprawie u lekarza i dostałam żelazo w tabletkach, lekarz powiedział że byc może mam anemię kazał zrobic badania (nie chce mi się i czasu brak). Ale póki co włosy nadal wypadają garsciami. Za to jedna rzecz mnie cieszy mianowicie osiągnęłam wage z przed ciąży i widzę że waga nadal spada :-D.

Kotek u mnie identycznie:tak::-)
 
Kotek brawo! :-)

Jolka ale w stosunku do wagi sprzed ciąży, czy jak? Bo wiem że u Ciebie problemem była raczej za niska waga.

Ja przestaję się ważyć. Ostatnio było 54 w ciuchach (sweter i jeansy). Nawet moja mama uznała, że pora zacząć mnie karmić ;-)
 
u mnie nadal +5 i nic a nic w dol nie idzie:-(


a u mnie + 7 :wściekła/y: i też nic już się od miesiąca nie ruszyło :no: Już nawet bym się z tym pogodziła, ale strasznie wygląda ten mój brzuszysko :-p
A jak tam u Was z wyglądem piersi? Bo u mnie teoretycznie z B zrobiło się D, ale za to takie "skarpetkowate" :-p:szok:
 
U mnie masakra...dobrze ze mam wlosow za duuuzo heehehe.Kurde czemu te wlosy nie chca wypadac np.z pod pach???!!!! :))))

no właśnie czemu :-D:-D:-D:-D
Mi trochę włosów wypadło, ale największe ubytki chyba mam za sobą.

Kotek gratuluję! (pewnie tęsknota za mężem trochę się przyczyniła nie?)
 
reklama
Jola czyli wreszcie masz wagę właściwą do wzrostu? ;-)

Annula u mnie wszystko zależy od momentu - przed karmieniem silikony Pameli, po karmieniu najwyżej skarpetki :-D
 
Do góry