reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Powitanie

Ewusia12- mi też to grozi, więc trzeba sobie tych chłopów odpowiednio wychować ;)

Wysłane z mojego HUAWEI CUN-L21 przy użyciu Tapatalka
No juz 6 latka nauczyłam sprzątać [emoji4] u nas w rodzinie same prawie chłopy. Mój brat ma dwóch synów, moja siostra syna i udało się córkę a ja? Tez dwóch chłopców. Może teraz uda się corunia..
[emoji14]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
hej, mam 25 lat, jest to moja pierwsza ciąża, prawdopodobnie 4 tydzień, ogromnie się cieszę ale jestem też przerażona, mam nadzieję, że miło spędzę te 9 miesięcy i Wam też tego życzę ;)
 
hej, mam 25 lat, jest to moja pierwsza ciąża, prawdopodobnie 4 tydzień, ogromnie się cieszę ale jestem też przerażona, mam nadzieję, że miło spędzę te 9 miesięcy i Wam też tego życzę ;)
Witaj. W gronie marcowek;)obawaistrach przed pierwszą ciąża to norma;) jakz synem zaszłam w ciążę, płakałam i się cieszyłam. Im blizej rozwiazania tym bardziej panikowalam. Wychodzac ze szpitala siedzialam z tylu z synem, spojrzałam na niego i plakalam czy abyna pewno dam rade, czy aby na pewno sprawdzę sie w roli matki i tak juz zlecialo 2.5 roku:) byly jeszcze momenty zwątpienia, ale szybko mijały jak dziecko robilo nowe postępy itd.:) bedzie dobrze zobaczysz:)
 
Hej Dziewczyny jestem ze Słupska mam 31 lat i mam nadzieję,że dołączę do marcowych mam:);) Jestem po 2 testach pozytywnych w czwartek mam wizytę u lekarza.To jest moja 2 ciąża synek w sierpniu będzie miał 10 lat.
 
Hej Dziewczyny jestem ze Słupska mam 31 lat i mam nadzieję,że dołączę do marcowych mam:);) Jestem po 2 testach pozytywnych w czwartek mam wizytę u lekarza.To jest moja 2 ciąża synek w sierpniu będzie miał 10 lat.

o jak fajnie, między mną, a najmłodszą siostra była taka różnica wieku, ale się cieszyłam jak Rodzice mi powiedzieli, że będę miała siostrę! Trzymam kciuki ;D
 
Radość synka.była. ogromna jest mega wrazliwy i z radosci sie popłakał.Ale leżę i płaczę zaczęłam
krwawić wizytę mam.na czwartek.dzwoniłam do lekarżą powiedział, że dzisiejsza wizyta nie ma sensu bo krwawienie i nic nie będzie widział jest to wczesna ciąża i co ma być to będzie mam leżeć i odpoczywać.A ja nie wiem czy mój robaczek jest czy juz go nie ma.......
 
cześć ja jestem Kasia, i od tygodnia dowiedziałam się, że jestem prawdopodobnie w 5 miesiącu ciąży, w poniedziałek pierwsza wizyta u ginekologa. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze!. Zalogowałam się na tym portalu, aby zdobyć odpowiednie umiejętności jako przyszła mama ::))
 
reklama
cześć ja jestem Kasia, i od tygodnia dowiedziałam się, że jestem prawdopodobnie w 5 miesiącu ciąży, w poniedziałek pierwsza wizyta u ginekologa. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze!. Zalogowałam się na tym portalu, aby zdobyć odpowiednie umiejętności jako przyszła mama ::))
Jak w 5 miesiącu to nie to grono[emoji3] chyba ze chodziło Ci o 5 tydzień to witamy![emoji4]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry