reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Powitanie

Mam na imię Monika, mieszkam w Poznaniu i mam 35 lat. Pracuję w biurze. Jestem mamą 8letniej Zuzi i obecnie jestem w 6 tygodniu ciąży. Aniołkowa mama ze mnie, która jak powiedziała, że się nie podda to tak zrobiła :)
 
reklama
Oj jak ja teraz bym synka chciała... ale u nas w rodzinie same baby... więc nie wiem....

Ja na razie nikomu nie mówię :) za 2 tyg USG, jak będzie seruszko do najbliższej rodzinie, a reszcie po usg prenatalnym :)
Ja dla mnie samej obojętnie jaka płeć bo mam i syna i córki ale dla partnera bym chciała dziewczynkę bo syna już ma ;)
Mam na imię Monika, mieszkam w Poznaniu i mam 35 lat. Pracuję w biurze. Jestem mamą 8letniej Zuzi i obecnie jestem w 6 tygodniu ciąży. Aniołkowa mama ze mnie, która jak powiedziała, że się nie podda to tak zrobiła :)
Witaj :) super ,ze się nie podałaś i życzę spokojnych 9 miesięcy :)
 
Mam na imię Ania, 33 lata. Mam blisko 5 letnią córczkę Zuzię. Z kalkulatorów termin porodu przypada mi na 4-5 marca :) Pracuję w sieci jednej z drogerii ;)
 
Witam, podczytuję Was, ale sama jeszcze nic nie pisałam. Ja również oczekuję 3 dzieciątaka :) Mam już synków 2 i 4 lata, a teraz jeszcze 5t5d ciąży :)

Wysłane z mojego HUAWEI CUN-L21 przy użyciu Tapatalka
 
Hej... witam... mam na Imię Natalia i tak naprawdę wciąż jestem w szoku, zrobiłam dzisiaj test o 6 rano a tam... dwie kreski ....
Mam 5-cio letnią córkę, mam 27 lat i jestem kierowniczką w lokalnym fastfoodzie :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Cześć Nadalko. Życzę spokojnych kolejnych miesięcy. Kiedy miałaś ostatnio @?

Hej. Ostatnią miałam 27 maja, ale tak jak podejrzewam u siebie 40-dniowe cykle to tak owu wypadała Ok 22 czerwca ...
A tak w ogole to był mój pierwszy cykl po odstawieniu tabletek ...
Wcześniej próbowaliśmy przez parę miesięcy ale się nie udawało ... poszłam do pracy, zaczęłam brać tabletki ... i niedawno odstawiłam i tu taka niespodzianka:)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry