reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Postepy Naszych Dzieciatek. :-D

Iwonka ale Igor jest przecież starszy , bo pojutrze kończy 5 miesięcy :tak: a dzieci robią tak szybkie postępy , że zanim się obejrzysz to Twoja córcia będzie już siedzieć:-)
 
reklama
A mój Filip dzisiaj usiadł, mój mąż w szoku nie wiedział co ma zrobić i Filip przewrócił się na bok na szczęście na poduszkę. On od kilku dni próbował usiąść a wyglądało to tak jakby chciał zobaczyć swoje nóżki bez podnoszenia ich do góry.
 
Mój Igorek dziś pierwszy raz się świadomie przewracał na plecy z brzucha! Miał niezłą zabawę -ja go na brzuch a on myk sowrotem na plecy...

A z tym siadaniem to trochę blokuję te moje maluchy bo się boję. Ale parę razy im sięjuż udało usiąść - szczególnie jak leżą plecami na moim brzuchu. Wtedy to tylko myk i siedzą!
 
Moja Oliwcia to jeszze sama nie usiadla, jedynie gdy trzyma sie JA za raczki to w sekunde siedzi i do tego smieje sie w glos bo tak JEj sie to podoba :tak:
Przewracanie z brzuszka na plecy ma juz opanowane od ponad miesiac i robi to bardzo sprawnie. NIe chce sie jednak przewracac z pleckow na brzuszek. Obraca sie tylko na bok i to JEj chyba wystracza.
 
Zuzia bardzo ladnie ... pluje! :-D I wydaje przy tym doslownie taki sam dzwiek,jaki sie wydaje przy pluciu! :-p Cos w stylu "Plll",czy "Pfffllll". :-p :-D Ciekawe po kim to ma? :confused: :-p

A dzis,gdy lezala na przewijaku i rozbieralam Ja do kapanka,zlapala sie jedna raczka za udko,druga za skarpetke i ciagnela te nozie w strone usteczek,ktore szeroko otwierala,jakby chciala polknac cala swoja stopke,hihi. :-D
Mala Akrobatka. :-D :happy2: :-D
 
Juliska strasznie rwie sie do siadania i najlepiej własnie jej w tej pozycji czasami tak wrzeszczy ze nikt nie chce jej podac rączek hehehe
A jak sama próbuje sie podnosic to nózki w górze i strasznie steka hehehe :-)
 
Wiecie co? Jakies 1,5 tygodnia temu zauwazylam ceche,ktora Moja Corcia na bank odziedziczyla po mnie! :-D A mianowicie... całuśnictwo! :-D Hahaha,tylko by sie cmokala i cmokala. :-D Gdy sie nad Nia nachylam,Ona od razu nastawia usteczka,by Ja pocmokac. :-D Gdy robie to kilka razy pod rzad,to az mruzy oczka i zaczyna sie bardzo z tego cieszyc. :-D A kiedy klade sie kolo Niej na lozku,to Zuzia od razu ciagnie mnie za pizame/bluzke w strone swojej buziuni i nastawia te Ukochane usteczka,zeby znowu dac Jej buzi. :-D No i jeszcze jedno. :-D Gdy staje nad Nia,kiedy sobie lezy,to Zuzia na caly glos robi buzia takei "cmok",jakby pokazywala,ze chce buzi,hihihi. :-D

Moja Caluska Kochana! :-D :happy2: :-D
 
reklama
Adasiek też uwielbia sie całować. Jak tylko się schylę zaraz otwiera buzinkę.
Uwielbia też jak kremuję mu buźkę. Śmieje się i cieszy jak niewiem:-D Nie wiem czy jakiś "Narcyz" mi z niego nie urośnie:-D :-)
 
Do góry