reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Postepy Naszych Dzieciatek. :-D

madzia.pl o zostawieniu oli beze mnie na 8 godzin aż boję się mysleć, do tej pory nie zostawiałam na dłużej niż 2-3 godziny, a i tak cały czas się zastanawiałam czy nie płacze, czy je i w ogóle czy wszystko ok
 
reklama
Witaj Margolka - Agutka wyprzedziła mnie już z odpowiedzią;-) Na stronie tik-taka narazie nie ma tyc suwaczków :-(
 
Juz Mam Suwaczek Jak Widzicie Ale Z Innej Strony
Maja33 Mi Pomogla,za Co Jeszcze Raz Jej Dziekuje!!!:-d .ja Do Pracy Wracam Dopiero We Wrzesniu Bo Moja Tesciowa Przyjezdza I Bedzie Mi Siedziala Z Mala.wczeniej Nie Dam Rady.a Wy Co Z Dzidziusiami??opiekunka Czy Tez Macie Kogos Z Rodziny Na Miejscu??
 
margolka ja do pracy wracam już 7 marca (ola będzie miała pięć i pół miesiąca), serce boli, ale nie ma wyjścia. na szczęście dwie babcie są na emeryturze i będą na zmianę siedziały z małą. na obcą opiekunkę chyba bym się nie odważyła, nie miałabym serca zostawić jej z kimś kto ma do niej w zasadzie obojętny stosunek, wiadomo, że nakarmi i przewinie, ale poza tym nic więcej, a dziecko przede wszystkim potrzebuje miłości.
 
Madzia. masz to szczescie masz mame i tesciowa ,bo inne mamy musza brac opiekunke-nie dosc ze to tez kosztuje,a co gorsza maluszek z obca osoba.No ale niestety niektorzy nie maja wyjscia.
 
Matko,jakie ja mam WSPANIALE DZIECKO!!! :-D
Trzymalam sobie Zuzie na rekach. Moj brat szarpal sie z Alba,a Zuzia nagle,jak na nich spojrzala,to tak wybuchnela smiechem,ze :szok:! Az sie zanosila od smiania,haha. :-D I tak dobre 2 minuty bez przerwy! :-D Mi sie normalnie nogi ugiely od smiechu,a w oczach pojawily sie lzy. :-D Moja Dziubulka Kochana! :-D Smieszka Najdrozsza! :-D :-D :-D :happy2: :happy2: :happy2:
A niedawno zjadla zupke Mamusinej roboty i teraz sobie smacznie spi. :-D :tak:
 
agutka,
ciesze sie z razem z Toba,bo nie ma wiekszego szczescia niz obserwowani postepow malucha.Moja Zuza tez z dnia na dzien cos nowego wymysla!:-D
 
Normalnie mam stracha! Moje maluchy strasznie chcę siedzieć a lekarka mówił, że jeszcze za wcześnie i mogą im się żebra powyginać i co ja mam robić??? Powiązać?!?!?!?!
 
reklama
Do góry