reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Postepy Naszych Dzieciatek. :-D

margolis pod tym względem to chyba trzeba zaufać dziecku, oczywiście nie sadzać na siłę, ale jeżeli już samo próbuje to znaczy, że jego organizm jest już na to gotowy. moja ola ma 4 miesiące i też już zaczyna podnosić cały tułów do przodu. córka koleżanki zaczęła chodzić w wieku 8 miesięcy!!!! to jest dopiero za wcześnie. nie dajmy się zwariować:-)
 
reklama
margolis pod tym względem to chyba trzeba zaufać dziecku, oczywiście nie sadzać na siłę, ale jeżeli już samo próbuje to znaczy, że jego organizm jest już na to gotowy. moja ola ma 4 miesiące i też już zaczyna podnosić cały tułów do przodu. córka koleżanki zaczęła chodzić w wieku 8 miesięcy!!!! to jest dopiero za wcześnie. nie dajmy się zwariować:-)

Mojej Mamy kolezanka urodzila w 7 miesiacu corke,ktora to zaczela chodzic w wieku 9 miesiecy... Czy,gdyby urodzila sie normalnie w 9 miesiacu,to chodzilaby juz w wieku 7 miesiecy? :szok: Uhm. :baffled:
 
AGUTKA
Fajnie masz!Gratuluje!moja Zuzka im starsza tym gorzej mi spi.ona mi w ciagu nia je mnie niz w nocy.Cos jej sie poprzestawialo.Ale bym pospala tyle godzin:-p .
 
Agutko super, że Zuzia tak długo wytrzymuje w nocy bez jedzonka, choć ja też nie mam co narzekać.

Ola teraz też wczesniej zasypia tzn. po dobranocce jest plusku-plusko obojaga moich Szkrabów a potem Krzys dostaje butle i idzie spać a Ola cycucha i tez zasypia.
A jak obudzi sie czasem w nocy to wystarczy, ze dostanie smoczka i włącze cichutko radio i zaraz zasypia ponownie :-D .


I moja mała gimnastyczka uwielbia sie przyglądać na swoje stópki - tak śmiesznie ciągnie się za nożki aby dobrze widzieć swoje stopy i wzorki na rajstopkach i skarpetkach:laugh2:
 
Dzisiaj Igor mnie zaskoczył , podciąga się na kolanka jak leży na brzuszku i takim sposobem sobie pełza :-D cwaniak jeden :-D ale silny jest.Udało się mu też leżąc na brzuszku podnieść na łokciach i na kolankach i tak chwilkę wytrzymał jakby chciał raczkować:szok:
 
reklama
ale silny chlopak :-):-):-)
moja Dorotka to ledwo na brzuszku chce troche polezec, ale jak lezy na pleckach, to tak sie probuje podciagac glowka do gory, ze mam wrazenie, ze zaraz usiadzie :-)
 
Do góry