reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Postepy Naszych Dzieciatek. :-D

Szymek bardzo przypatruje się moim ustom i stara sie coś powiedzieć,a przy tym śmiesznie wyciąga języczek.Jeszcze nie gawoży ale to lada chwila nastąpi.Jest śpiochem,dużo je, waży 6300.i wiecie co bardzo lubi patrzeć na dziadka.Tata ma wąsy i przezto bardziej wyrazistą twarz.:-)
 
reklama
Patrycja lubi patrzec na moje włosy szczególnie gdy mam rozpuszczone.Nakręciłam ją nawet na kamerke ja trzyma główkę w górze,ale tu niema jak obejrzec.Czasami wygląda tak jakby odpowiaała po swojeu gdy do niej mówię.:-):tak:
 
Franek się juz przekręca z brzuszka na plecy :happy: nie wiem czy się cieszyć czy nie.. mocno podnosi też głowę i opiera się już na całych przedramionach..
a ja głupia zamiast się cieszyc zaczynam sie zastanawiać czy to przypadkiem nie wzmożone naięcie nerwowe.. ma dopiero dwa miesiace a sam sztywno trzyma głowę w pozycji pionowej, obraca się na plecy z brzucha, i w pozycji na brzuszku układa sobie buzię jak mu wygodnie..

a no i przedewszytstkim ślicznie się śmieje na widok mamusi :laugh2:
 
Wszystkim dzieciaczkom gratuluję postępów :-)

Milenka też ładnie podnosi głowkę ale najbardziej lubimy z mężem jej słuchać jak gaworzy (o ile to gaworzenie) tak ślicznie że hej :-D

 
Te nasze maluchy silne są :tak: Igorek też już sztywno trzyma główkę, a wczoraj zauważyłam że podnosi się sam do siedzenia jak go trzymam na rękach i w takiej pozycji prawie siedząc trzyma się parę chwil:-) Dużo gaworzy :-) i śmieje się na głos:-D
 
Moja Zuzancia tez uwielbia (najbardziej o 5 nad ranem :-D )smiac sie na glos,glosno rozmawiac po swojemu do slonika piankowego,ktory wisi na drzwiach i bardzo wysoko i sztywno trzyma juz glowke. :-D Jestem z Niej taka dumna! :happy2:
 
Patrycja także chce już siadac, gdy trzymamy ją za rączki podnosi sztywno główka i prostuje się jak do siadania.:-)
 
U nas nastąpił dziś postęp w zmniejszeniu ilości kupek w ciągu dnia. Przez cała noc nie było kupki (po raz pierwszy), a w ciągu dnia były tylko 2 do tej pory, za to ta ostatnia to taka aż po same pachy :-).

A jak rozmawia ta moja panna! Dziadziuś to się nie może z wnusią nagadać - nawet jej śpiewa a Ola wtedy tak ślicznie sie uśmiecha:tak:
 
Leoenk jak juz wiecie trzyma główke wysoko, wierzga nożkami, jak podkaldam pod nie ręce to odpycha się jak dziki, też juz chyba chciał by siadać ;-) usmiecha się, zaczyna gaworzyć ( zwlaszcza rano) lapie mame za włosy, i ma bardzo silny uścisk dłoni ;-) taki prawdziwie męski ;-)
 
reklama
a ja dziś usłyszałam prawdziwy śmiech .. tak się pięknie usmiecha ten mój synek i sama się niemogłam przestać śmiać.. i on chyba postanowił mnie naśl;adować bosię głośno zaśmiał.. przecudna muzyka dla mamusinych uszu
 
Do góry