reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Postepy Naszych Dzieciatek. :-D

Dziś jak byłam u gina z Olą to moja córa była taka towarzyska, że jak mama rozmawiąła z panią w kolejce do gabinetu to ona słuchała, uśmiechała sie do nas i rozmawiała, ąż ta pani bardzo się zdziwiła, że tak maleńkie dziecko jest już takie madre :tak: . Żałuję, że nie miałam aparatu przy sobie, bo minki i uśmieszki Oli były poprostu słodziutkie :-D .
 
reklama
Tak poczytalam o postepach Waszych dzieci i sie troszke zmartwilam:-( Moj synus w niedziele skonczy 2 miesiace ale nie podnosi glowki-wczoraj sprawdzalam to kilkakrotnie. Ale po urodzeniu i jeszcze 2 tygodnie temu podnosil ja, bo jak lezal na brzuszku to wygladalo to tak jakby dziobal materacyk! Co jest grane? Moze jest na to zbyt leniwy? ogolnie jest bardzo spokojnym dzieciaczkiem, moze to ma na to wplyw? Przekreca glowke z jednej strony na druga, ale lezac preferuje strone prawa- musze mu loke przestawiac nieraz aby sie nie przyzwyczajal! Ale z tym podnoszeniem to jestem zaniepokojona! Kurcze, musze go obserwowac dalej! Ale raczkami i nozkami macha zaciekle! Moj maz sie smiej, ze pedaluje! I piastki wsadza do buzi. Usmiecha sie na nasz widok lub nasz glos, grucha i sporo nawet wydaje dzwiekow, a jak zasypai to usmiecha sie slodko a czasem smieje sie az na glos!
 
Royanko nie przejmuj się na zapas;-)być moze faktycznie Maciuś jest małym leniuszkiem i tyle, a skoro podnosił to na pewno dalej to robi. Zacznij go częściej kłaść na brzuszek i obserwuj, a w razie czego idź do lekarza po radę :tak:;-)
 
ROYANNA SPOKOJNIE.Mój Igor zachowuje się dokładnie jak Twój synek.Jest z nim wszystko wporządku, po prostu dzieci różnie się rozwijają a Igor jest po prostu leniuszkiem.Jak chce to potrafi ale najczęściej jak położę go na brzuszku to On spokojnie sobie leży i rozgląda się nie podnosząc głowy.Widziałam jednak że potrafi jak chce , bo już nie raz tak zrobił ale nie za każdym razem
 
Dzieki Kobitki! Moze faktycznie panikuje. Mam nadzieje, ze niedlugo Macius pokaze co potrafi!

A powiedzcie mi, czy wasze dzieci duzo urosly juz? Moj Macius na piewrwszym szczepieniu w wieku 6 tyg byl mierzony i ikazalo sie, ze urosl przez ten czys 6 cm!Nie wydawalo mi sie to dziwne, dopoki dzis nie spotkalam mamy jego rowiesnicy, ktora przez ten czas urosla, ale 2 cm.Moze bedzie duzy jak tatus(191cm)?Tym bardziej, ze urodzil sie z wyjatkowo wielkimi stopami! Teraz maja 8.5cm :-)
 
Moja Patrycja przestawiła się już na tryb nocny i dzienny.Od dwóch dni w ciągu dnia śpi tylko 1,5-2 godziny.Chciała by więcej ale co trochę się rozbudza.Na rękach po jedzeniu usypia a jak odłożę ją do łóżeczka budzi się po 10 min.W noc budzi się 2-3 razy.Zawsze mamy nadzieję że w nocy prześpi dłużej ale jej to niewychodzi.
 
Mój maluch podnosi zaciekle glówka, z dnia an dzień coraz dłużej ją trzyma, tak długo aż się zmeczy, opadnie i zaczyna ryczeć i złościć sie niesamowicie, zawsze się z niego naśmieję, bo takie miny strzela ze hej!!! ;-)

MIJA moj Leoś robi dokładnie tak jak twoja córcia, co do joty, jakbym o swoim czytała maluchu! ;-)
 
Dziewczyny mój Wojtek jest identyczny z tym spaniem.A w nocy to nawet częściej się budzi bo praktycznie co 2 godziny:eek:
A co do postepów,to coraz lepiej trzyma główkę mój synok,coraz więcej gaworzy,usmiecha się do nas,reaguje na kolorowe przedmioty i różne dziwne głosy:-)
 
reklama
Do góry