reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Postepy Naszych Dzieciatek. :-D

Renee ja właśnie chcę uniknąć tego, żeby się rozbudziła, bo wtedy to godzinka z głowy. możliwe, że też wystarczyłby smoczek, ale spokojniejsza jestem jak ją nakarmię, zwłaszcza,że przy waszych dzieciaczkach to jest kruszyneczka (niewiele ponad 6 kg), a podobno nocny pokarm jest najbardziej wartościowy
 
reklama
Mamusie które nie muszą wstawać w nocy - dobrze się macie
Widocznie Luczynko Twoja córcia wdala się w Ciebie i też śpiochem będzie.Niestety moje dzieci mają po mnie "niespanie" bo mam problemy z Igorem w nocy:dry: Śpi nerwowo , budząc się kilka razy w nocy .Jedno karmienie jest pewne a potem cały czas budzi się i płacze:-( Jest noszony , bujany i kochany przec całą rodzinkę a mimo to jest nieznośny:dry: Oj chciałbym , żeby Igor lepiej spał ale wszytstkie "dobre rady" nic nie dały:no: Ma tak dużo miłości i pieszczot , regularne posiłki, kąpiel o stałej porze, spacerki i ...nic:no: Nie wiem co jeszcze mogę zrobić :-(
 
Wiem , że Edi napewno mnie rozumie , bo też chyba jeszcze Wojtuś w nocy nie śpi.Kto jeszcze nieśpi ?
 
Adasiu! Jak chcesz mogę Ci przesłać poradnik "uśnij wreszcie" Z tego co tak na szybko z niego pamiętam to m.in. ważne jest by dziecko zasypiało w swoim miejscu do spania. Chodzi o to by budziło tam gdzie zasypia. ALe może tam coś jeszcze dla siebie znajdziesz...

Udało mi się dołączyć! Chyba!Chyba jednak nie....
 
Adasiu - ja też nie śpię w nocy. Kamilek zasypia 20-21 budzi się o 23-24 na cyca a potem budzi sie co 1,5h jestem już poprostu wykończona bo mały zasypia mi przy cycku a jak go odkładam do łóżeczka to się budzi i normalnie w nocy są czasem cyrki jak go delikatnie włozyć do łóżeczka w końcu zasypia na brzuszku klepany w dupeczkę :-) :-D (to jego ulubiona pozycja) W poniedziałek wracam do pracy i niewiem jak będę funkcjonowała w dzień w pracy od 7-14 :-( Ostatnio od 3 dni daje mu wieczorem kaszkę z Hippa zje 130ml i jeszcze mojego cyca po czym zasypia a mimo tego nie przespi całej nocy budzi sie ciagle tak samo:-(
 
Adasiu - ja też nie śpię w nocy. Kamilek zasypia 20-21 budzi się o 23-24 na cyca a potem budzi sie co 1,5h jestem już poprostu wykończona bo mały zasypia mi przy cycku a jak go odkładam do łóżeczka to się budzi i normalnie w nocy są czasem cyrki jak go delikatnie włozyć do łóżeczka w końcu zasypia na brzuszku klepany w dupeczkę :-) :-D (to jego ulubiona pozycja) W poniedziałek wracam do pracy i niewiem jak będę funkcjonowała w dzień w pracy od 7-14 :-( Ostatnio od 3 dni daje mu wieczorem kaszkę z Hippa zje 130ml i jeszcze mojego cyca po czym zasypia a mimo tego nie przespi całej nocy budzi sie ciagle tak samo:-(
Baska a może spróbuj mleka NAN 2R z Nestle ono jest z dodatkiem kleiku, który działa sycąco. Ja wczoraj pierwszy raz dałam małemu to obudził się dopiero 5.30 na cycuszka. Normalnie pięć godzin snu bez przerwy- rewelacja ( Marcel zasypia o 24)
 
mamamarcela - wlaśnie nie chce mu dawać mleka bo ja go karmię i nie chcę zeby polubil inne mleko. A mojego mleka z butelki nie wypije :-(
 
Oj to się macie z tym spaniem a raczej niespaniem... Marika jako noworodek budziła się w nocy co ok 4 godzinki na cycka. Ssała niemalże przez sen i po 20 minutach ssania odłożona do łóżeczka zasypiała momentalnie na kolejne 4 godzinki. Od około 3 miesiąca natomiast przesypia od 7-12 nawet godzin! :tak: Dziś spała 11 godzin :-) :-) Kąpiel mamy ok 18, 18:30 i spać maleńka idzie ok 19:30, 20. Czasem jak jej się zdarzy obudzić ok 3 to ssie sobie tak ok 20 minut cycka i zasypia na kolejne co najmniej 3 godzinki :-) Tak więc mam dobrze no i wyspać się mogę.
 
cos mi sie wydaje, ze sie niedlugo pochwale zdjeciem Dorotki, jak sama siedzi :-) tak sie dzielnie podnosi i cwiczy siadanie, ze strach ja sama zostawic :-D
 
reklama
MARGOLIS - IGOREK ZASYPIA W ŁÓŻECZKU , NIE MUSZĘ GO NOSIĆ NA RĘKACH ŻEBY ZASNĄŁ, WIĘC SAMA JUŻ NIE WIEM DLACZEGO SIĘ BUDZI:no:
IWONKA- BRAWO DLA SILNEJ DOROTKI:-) IGOR TEŻ JUŻ ZACZYNA PRZYMIARKI DO SAMODZIELNEGO SIADANIA:tak:
 
Do góry