reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Postepy Naszych Dzieciatek. :-D

Kurcze to nie ciekawie z tym telewizorem:no::no:, Marcel nawet podczas karmienia potrafi oderwać się od cyca ja usłyszy reklamy.
Ostatnio leżąc na brzuszku zaczął kręcić się wokoło siebie, wygląda przy tym jak foczka.:laugh2::laugh2::laugh2: No i w końcu polubił kąpiele kiedyś jak tylko zobaczył wanienkę to był pisk ale już teraz pluska się radośnie :tak::tak::tak:
 
reklama
ola też bardzo interesuje się telewizorem, w leżaczku muszę ustawiać ją tyłem do tv bo by wzroku nie oderwała
 
U nas to samo, jak widzi tv to juz koniec!!! ;-) jak te dzieciaki szybko się uczą ;-)
 
Majula siedzieć sama jeszcze nie potrafi, ale jak jej pomagam usiąść to siedzi przez sekundę i sciska moje łapska, podciąga pupę do góry i stoi na prostych nogach. Wygląga to naprawdę zabawnie, tak na baczność sobie stoi.:-D
A dzisiaj wieczorem jak dawałam jej butelkę z mleczkiem to niechciała jeść tak na pół leżąco oparta o moje ramię:no: , tylko siedziała tak na 90stopni, wyprostowana z wygiętą na maxa do tyłu głową:szok: i tak jadła. Tym to wogóle mnie dziś rozbawiła.
 
A Moja Zuzia umie juz ... pic z filizanki! :-D :-D :-D Ostatnio przyszlysmy z dolu do Mojej Mamy i Zuzi zachcialo sie "tutu",a ze nie mialam buteleczki,nalalam Jej wody do filizanki i wypila ja tak sliczniusio,ze normalnie :szok: ! :-D :-D :-D
A poza tym nauczyla sie przekrecac strzelajacego misia na swoim "BabyGym" i sprawia Jej to ogromna radosc. :-D :tak:

No,a spanko w nowym domku wychodzi Nam na dobre,bo ... Zuzia zasypia co wieczor o 19:30 i budzi sie do jedzonka o 6:30 i tak dzien w dzien. :-D :tak: :-D A pozniej znowu zasypiamy i o 8:30 juz na dobre wstajemy,pieszczo****emy sie i zwlekamy z Naszego mega wyrka. :-D
 
Zazdroscimy Wam kobietki tego spania:tak: ;-) :-) Ja jeszcze nie śpię , bo Igorek ma ochotę w nocy mnie widzieć:tak: :-D :dry:
 
My też wstjemy na mleko między 3 a 5.Agutka z Zuzią są chyba wyjatkiem w spaniu.Zresztą odnośnie Patrycji to już w ciąży powiedział mi ktos że mając córkę z tym imieniem nie przespał całej nocy przez 2 lata.:no:
 
Mija mój Hrabia budzi się 2 razy o 1 i 4 w nocy;-) ale już sie przyzwyczaiłam:-)
 
Ja też ,ale miłoby było raz przespac całą noc.Z drugiej strony mogłabym dac ją teściowej na noc ,ale niewyobrażam sobie żeby zasypiała bezemnie.
 
reklama
Ja marzę o tym żeby w końcu całą noc przespać.:tak::tak: Marcyś jak miał około miesiąca to spał tak że nawet włączony odkurzacz mu nie przeszkadzał a teraz tak mu się porobiło, że wcale w dzień niechce spać tyle co na dworze bo w domu to czasem na pół godziny zaśnie ale najmniejszy ruch go budzi:no::no::no::no:(żeby ugotować obiad podczas jego snu wyłączam telefon i domofon bo jak się obudzi to już nici z obiadu):baffled::baffled:
Zasypia dopiero o 24-tej ale jeszcze ze dwa razy z płaczem się budzi i muszę go polulać na rękach a jak już twardo zaśnie to budzi się tak 2-3 a potem koło 6-7
Czasem jak się uda to jeszcze zaśnie koło 8 tak do 11
Jak byłam w ciąży to też mi spać nie dawał, jak ja kładłam się spać to Niunio wtedy zaczynał się kręcic.;-)
Dziewczyny a jak Wy usypiacie swoje dzieciaczki bo Marcel zasypia przy cycu i dopiero zanoszę go do łóżeczka.
 
Do góry