reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Postepy Naszych Dzieciatek. :-D

Zuzia,bawiac sie zabawkami,cudownie przeklada je z raczki do raczki. :-D I to nie przypadkowo,ale tak co chwile - strasznie sie Jej to spodobalo. :-D :tak:
A gdy sadzam Ja u siebie na kolanach,buzia do mnie,Ona lapie mnie za rece,opiera nozki o moj brzuch i ... podnosi sie do wstawania! :szok: No i normalnie stoi u mnie na prostych nozkach! :szok: :-D Silaczka Moja Kochana! :-D :happy2: :-D
No i poza tym,Zuzia,dzis mi dala cudowny prezencik na imieniny. :-D :tak: Nauczyla sie glosno robic "cmok". :-D I robi tak za kazdym razem,gdy do Niej podejde. :-D Pewnie przez to tak robi,bo ja co chwile cmokam Moja Zuzancie. :-D No i podlapala. :-D
Ahhh,jak ja uwielbiam Moja Coreczke! :-D Jak ja moglam bez Niej zyc? :confused: ;-) :-D :happy2:
 
reklama
powiem wam że Adaś najwięcej na głos śmieje się do jednego z dziadków i mojego 14 letniego brata - chyba lubi facetów :-D A pierwszy raz głośno zaśmiał się w Sylwestra zawsze będę pamietać
 
Emilka jak tylko widzi tatę albo dziadka od razu ćwiczy uśmieszki, a dzisiaj niezły numerek wykręciła. Odwiedziliśmy dzisiaj pradziadka Emi, my rozmawialiśmy a malutka lezała w gondolece oparta lekko o poduszeczki. I nagle Miluś bach do przodu i siedzi. Ale się dziadek cieszył, że to taki prezencik na Dzień Dziadka - Pradziadka mu sprawiła. Siedziała tak przez chwilę i bawiła się łańcuszkiem od smoczka jakby nigdy nic. A mama z wrażenia to chyba w nocy nie uśnie :)
 
Agutka, jak ja Cie rozumiem :-) godzinami moge stac nad moja Dorotka i przygladac sie jej jak spi. Dorotka jest prawdziwym sloneczkiem, ktore rozswietla swoimi promykami cala nasza rodzinke :-D i jest dla nas najpiekniejsza - podobnie jak Wasze dzieciaczki sa najpiekniejsze dla Was - pieknie to Pan Bog stworzyl :-D:-D:-D
 
moja olcia w piątek skończy 4 miesiące. najbardziej chyba kocha tatusia, wystarczy, że pojawi się w zasięgu jej wzroku na buzi pojawia się uśmiech od ucha do ucha. bardzo chciałabym wam pokazać jaka jest słodka, ale pojęcia nie mam jak wkleić zdjęcie. pomoże ktoś, bo ja tu początkująca jestem. dziś taka pogoda, że chyba nigdzie nie wyjdziemy i dzionek spędzimy przed komputerkiem
 
Witaj Magdo, napisz coś więcej o sobie i dzieciątku. A co do zdjęć, jak wysyłasz odpowiedź to pod "zatwierdź odpowiedź", masz jeszcze "dodatkowe opcje" i tam jest "zarządzaj załącznikami", wchodzisz w to i wklejasz zdjęcia poprzez "przeglądaj", maksymalnie w jednej odpowiedzi może być 5 załączników. Powodzenia i czekamy na zdjęcia, tylko zdjęcia wklej we właściwym wątku, tzn."Nasze Maluszki-zdjęcia", to jest pierwszy wątek na naszym forum:tak: . Powodzenia!
 
A Moja Zuzia zasnela wczoraj o 19:30 i spala dzis do 5:30 bez jedzonka,czyli rowne 10 godzin,hurraaa! :-D :-D :-D Kochana wie,ze Mamusia tez potrzebuje czasami dluzej pospac. :-D
A,gdy pozniej usnela,to obudzila sie o 8:30,pojadla i wzielam Ja na rece i zabralam do okna,zeby pokazac sniezek. Zaczela glosno krzyczec i pukac raczka w firanke,wiec Jej ja odslonilam i od razu sie uciszyla i zaczela glosno wzdychac,hihi. :-D Chyba Jej firanka przeszkadzala w podziwianiu sniegu. :-D :-D :-D


Magda,witaMY. ;-)
 
Jeju Agutko 10 godzin normalnie szok:szok:.Zazdroszcze.
Niestety mój Szymon niestety coś coraz gorzej śpi ,często się budzi.
Jestem niewyspana. Znów!!!!:no:
 
Niestety mój Szymon niestety coś coraz gorzej śpi ,często się budzi.
Jestem niewyspana. Znów!!!!:no:

No to tak jak moje dziecko.:-( Nawet jak nie wstaje na karmienia to cos ją tam męczy, może pierdy i musze co chwilę wstawać żeby najpierw włożyć smoczek a za jakiś czas żeby go znowu wyciągnąć spod głowy:no: . Też chodzę niewyspana!:wściekła/y:
 
reklama
Mamaosiu,Moja Zuzia najczesciej spi tak po 6-7 godzin,ale czasami robi mi wlasnie takie 10cio godzinne niespodzianki. :-D Moja Kochana Kruszyneczka. :-D :tak:
 
Do góry