reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Postepy Naszych Dzieciatek. :-D

moja 4 miesięczną ola też ostatnio jakby gorzej śpi, do niedawna zdarzało jej się przespać całą noc, a teraz budzi się raz w nocy, a potem bladym świtem. rozpieściła mnie tym wcześniejszym spaniem i teraz ciężko mi się przyzwyczaić do 5 - 6 godzin snu
 
reklama
czesc Magda :-D przesliczna masz coreczke :-D:-D i fajnie, ze pokazalas na zdjeciu tez siebie i twojego meza, milo moc sobie wyobrazic osobe, z ktora sie rozmawia :-)

co do spania - to moja Dorotka spi cala noc, potem tez w ciagu dnia, ja wogole nie wiem co to znaczy (odpoukac!!!) nie przespac nocy albo spac tylko kilka godzin. nie mam pojecia od czego to zalezy. z mezem sie smiejemy, ze to geny, bo my tez jestesmy dwa ogromne spiochy :-):-)
 
Czesc Dziewczyny!
Moja Zuzia Ma Juz Skonczone 5 Miesiecy ,a Dalej W Nocy Zdaza Jej Sie Jest Nawet Co 3 Godziny.nie Wiem Co Zrobic Zeby W Koncu Przesypiala Choc 6 Godz.
Pozdrawiam
 
HEJ BASKA!POWIEDZ MI PROSZE JAK MAM ZNALEZC NA STRONIE TIK-TAK
TAKA RAMKE JAK TY MASZ GDZIE JEST UMIESZCZONE TWOJE MALENSTWO???JESTEM TU NOWA I DOPIERO SIE WDRAZAM W TO WSZYSTKO.
POZDR
 
Margolka witaj !!

Chyba taka uroda twojego dziecka i trzeba to przeczekać. Ja też sie martwię jak moje dziecko będzie za miesiac spało w nocy bo ja wracam do pracy:dry:
 
mycha12
moze i masz racje!czas pokaze-przeciez jej nie zmusze by przesypiala noc;-) .A z zostawisz dzidzie??Opiekunka??:-( Szkoda ze takie malenstwo nie moze byc przy mamie przynajmnie do roku,ale praca to praca-pieniazki samenie przyjda.
 
WITAJ MARGOLKA -nie jesteś sama z tym niespaniem:-D mój Igor też wstaje w nocy na dwa karmienia:dry: i też jestem ciekawa kiedy da mi pospać :confused:
 
Margolka,witaj. ;-)
Jesli chodzi o suwaczek z tik-taka,to narazie nie da sie go zrobc,bo maja na stronie jakis "remont" i trzeba cierpliwie czekac,aby wszystko wrocilo do normy. :tak: ;-)
 
ja do pracy wracam na początku marca:-(i też nie bardzo sobie wyobrażam jak to będzie, bo w domu, to przynajmniej teoretycznie w ciągu dnia można trochę nadrobić nocne zaległości. DAMY RADĘ (nie mamy wyjścia)
 
reklama
Witaj Magdo, masz śliczną córcię.
Margolka witamy.
Piszcie często dziewczyny.

Adaś też się budzi w nocy 2 razy. Ale raz tylko dostaje herbatkę (koło 2) a przed 5 je. Pisałam Wam wcześniej, że zasypia tylko na rękach i nie mam serca zostawić go płaczącego w łóżeczku. Wczoraj wieczorem Adaś sam zasnął i to bez żadnych płaczów w swoim łóziu. Jestem taka dumna - ciekawe czy to tylko jednorazowo czy już tak będzie coraz częściej:confused: Może dzieci muszą same chcieć same zasypiać?

Do pracy też wracam 8 marca, nie chcę o tym narazie myśleć. Dla mnie najgorsze będzie zostawić dzidzie beze mnie. Do niewyspania chyba przywykniemy:-p
 
Do góry