reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Postepy Naszych Dzieciatek. :-D

Moja Mariczka dzis z pozycji półsiedzacej sama podciagnela sie i usiadla i siedziala jakies 5 sekund! :eek: :szok: SZOK!!! podparła sie z przodu łapkami i siedziala!!!!!!!!! :szok: :szok: :szok: A jak sie i cieszyła z tego! Az piszczała z radosci! :-D Ja tylko sie martwie ze to za wczesnie... zeby jej te akrobacje nie zaszkodziły :eek: :baffled: :confused:
 
reklama
Inesku spoko! wydaje mi się że dziecko samo sobie w ten sposób krzywdy nie zrobi;-)

A moje dziecko znowu wczoraj poszło wcześnie spać.
O 19.50 dokładnie padła "jak kawka" po porcji kaszki. Ale co z tego jak obudziła mi się na karmienie o 00.45 a potem o 4.15 też chciała jeść a po jedzeniu ani myśleć o spaniu, co zdarzyło się pierwszy raz :no::no: ja miałam dosyć :no::no:
Dzisiaj mam w planie ją pomęczyć do 21.00 bo jak tak dalej pójdzie to się wykończę :no::no::no::baffled::baffled::baffled:
 
My wczoraj bylismy prywatnie u pani doktor i powiedziala ze Oliwka rozwija sie rewelacyjnie, ma wspaniale napiecie miesniowe (wszystko prawidlowo) no i jest z rozwojem baardzo do przodu, az byla w szoku :tak: Caly czas musiala Ja przytrzymywac reka zeby w trakcie badania nie spadla jej z kozetki bo malo brakowalo, tak sie wiercila :-D
 
A moja Myszka dzisiaj na karmienie obudziła się dopiero o 5:00, ale co z tego jak i tak w nocy wstaję żeby jej smoka wsadzić do buźki, a potem żeby smoka spod głowy wyciągnąć:tak: :-D
 
My ze smokiem nie mam zadnych problemow bo... Mariczka w ogole nie ssie smoczka... :-) ;-)
 
Kurcze,a ja wlozylam wczoraj Zuzie do fotelika - bujaczka,a Ona zaczela siadac prosto... Wiec,polozylam Jej glowke. A Zuzia spowrotem - siada. :szok: I tak co chwile! A jak sie zloscila,ze Jej nie pozwalalam usiac. :szok: Az pozniej mi sie smiac z Niej chcialo,hehehe. :-D Tak samo jest,jak przez dluzszy czas nie podam Jej rak do siadania. ;-)
A jak sobie slodko spiewa "aaaa" przed snem. :-D I jak sie wczuwa,jejkuuus! Tak slodko to wyglada. :tak: :-D
A dzis pisalam kolezance rano smska,no i Zuzia ciagnela mi reke,zeby zagladnac w wyswietlacz telefonu! :szok: I tak zaczela wzdychac glosno,jakby rozumiala,co ja tam wypisuje,hehehe. :-D Agentka Mala. ;-)
No i wydaje rozne rozniste odglosy buzia. :-D A po kazdym nowym smieje sie w nieboglosy. :-D Sama z siebie. :-D Wesola mam Coreczke,nie ma co. ;-) :-D :tak:
A dzis po obiadku,dalam Jej butelke z herbatka,na ktora nalozylam takie uchwyty do trzymania. I Zuzia momentalnie za nie zlapala i sama pila sobie herbatke. :-D I umiala nawet trafic spowrotem do buzi smoczkiem,jak Jej 3 razy wypadl. :-D :tak: A jak sie cieszyla,ze sama butla steruje,o jaaaaa! :-D

Moja Ukochana Radosc! :-D :happy2: :-D :happy2: :-D :happy2:
 
reklama
Wiesz Agutko moja Ola też próbuje siadać jak leży(w pozycji pólsiedzącej) na swoim leżaczku. Śmiesznie to wygląda bo nóżki i główkę ciągnie w góre a pupa tylko biedna leży na leżaczku i do niego przylega.
A dziś to tak strasznie zaczepała dziadka i rozśmieszali się nawzajem:-D
 
Do góry