reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Postepy Naszych Dzieciatek. :-D

nie ma po kim byc wysoka bo ja am zaledwie 168-9cm

Luczynka zaledwie? Zaledwie to ja mam metr sześcdziesiąt.... :-) :wściekła/y:
 
reklama
Mju mnie moj wzrost baaardzo odpowiada :tak: , ale pisze zaledwie bo ja mam siostre 183cm, brata 187cm i trzech kuzynow-wszyscy grubo powyzej 190cm. Wiec jestem najmniejsza a zaznaczam ze najstarsza z nich wszystkich :-D W rodzinie jestem kurdupelkiem :laugh2:
 
no tak.... przy takiej rodzinie to naprawdę zaledwie.... ;-) :-) mnie to byście pewnie nawet nie zauwżyli z moim poważnymwzrostem:-D
 
A mi sie ostatnio chcialo smiac z Zuzanki. :-) Polozylam Ja wieczorem do lozeczka,Ona odwrocila glowke w strone sciany,no i udawala,ze spi,ale za chwile spojrzala na mnie i w smiech. :-D Pozniej znow w strone sciany,jakby sie zawstydzila i znow na mnie i smiech. :-D Chcialam zachowac powage,zeby zasnela,ale nie moglam i smialam sie razem z Nia. :-D DOSLOWNIE 10 razy tak zrobila,hehe. :-D Az w koncu przestalam na to zwracac uwage,wiec Zuzia odwrocila sie w moja strona i mnie zaczepia "eeeeeee". :-D Nie no Mocna jest. :tak: :-D
W ogole,jak zasnie juz w lozeczku i minie godzina,to Moja Corcia sie przebudza i patrzy,jak ja sprzatam lub sciele lozko sobie,usmiecha sie do mnie,odwraca glowke w strone sciany i spi znowu. :-)
A wczoraj zjadla butle wieczorem,przytulila sie strasznie mocno do mnie swoimi raczkami,a glowke wtulila w okolice mojego serca i zasnela momentalnie. :-D :tak: Kochana Kruszyneczka! :-D :happy2:
 
Dziewczyny czy któreś z waszych dzieci pije mleczko np bebilon pepti, czy nutramigen - chodzi mi konkretnie o puszkę w ktorym to mleko jest.
Ja mam ogromną prosbę do was abyscie zachowywaly te puszki i np jak nazbieracie z 5 sztuk to wysłać do mnie oczywiscie pokryje koszta wysylki
Bardzo was proszę
piszcie do mnie na pw
 
Adasiu,cmok cmok! :happy2:

Mju,no no no,spryciula z Anielki,nie ma co. ;-)

Hehe,dzis rano,gdy lezalam w lozku i karmilam Zuzie,przyszla moja mama,no i zaczela cos do mnie mowic. Zuzia puscila cycocha,odwrocila sie w strone mojej mamy,spojrzala na nia,ale,chyba,stwierdzila,ze nic ciekawego Jej babcia nie mowi i wrocila do cycocha. :-D Mala Ciekawska Podsluchiwaczka,hihi. ;-) :-D
 
Hehe,dzis rano,gdy lezalam w lozku i karmilam Zuzie,przyszla moja mama,no i zaczela cos do mnie mowic. Zuzia puscila cycocha,odwrocila sie w strone mojej mamy,spojrzala na nia,ale,chyba,stwierdzila,ze nic ciekawego Jej babcia nie mowi i wrocila do cycocha.

Agutko, moj Macius w podobny sposob reaguje jak uslyszy mojego tate:tak: , tzn. odwraca sie wtedy i szuka go wzrokiem, a gdy namierzy to usmiecha sie, powie cos zaczepnie, a potem szybko wraca do cycusia, aby po chwili znowu zaczepic dziadziusia usmiechem i zagadac- wyglada wtedy jakby wtracal swoje "3 grosze" i wracal do szamania:-D Smiejemy sie z tego cala rodzinka:laugh2:
 
reklama
Do góry