reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Postepy Naszych Dzieciatek. :-D

Mju jak tak jak Royanna uwazam ze to normalne u dziecka, ze to pewien etap przejsciowy w rozwoju malucha, mowilam tez mojej mamie o tym ze Oliwka robi mostek i ona powiedziala ze to calkiem normalne bo ona wychowala trojke dzieciaczkow i kazdy z nas tak robil :tak: i wszystko jest za nami w porzadku ;-) a moj razt to jest wrecz sportwocem pelna geba ;-) :-D
 
reklama
Hm... A ja sie z tym lekarzem nie zgodze... I ja i moj brat robilismy tez te "mostki" ;-) i wszystko jest z nami cacy,wiec mysle,ze i Zuzi tez nic sie nie dzieje. :tak: :-)
 
Moja Mariczka mostka nie robi ale za to co raz bardziej dźwiga się do siadania! :-) No i poszerza słownik :-D Najbardziej mi sie podoba jak ślicznie mruczy coś w rodzaju "mmmmaaaaam" :tak: może niedługo powie mama :confused: :-D no i mówi oczywiście "aguuuu" "gugu" "blaaaaaaa" "aaaabuuuu" "laaaala" "ałuuu" i jeszcze kilka podobnych "wyrazów" :-D
A jak u Was jest ze spaniem? Bo Mariczka śpi od ok miesiąca już po 8-9 godzin w nocy bez przerwy a od kilku nocy jeszcze dłuże bo od 10-12... Jej pediatra mówiła że to oznacza że ma dobrze rozwinięty układ nerwowy i ładnie sobie odróżnia dzień od nocy. Aha i miała moment że wcale w dzień nie spała a teraz 2 razy drzemie po 2-3 godzinki w ciągu dnia :-)
 
witam serdecznie :) jestem wrzesniowa mama. moja Dorotke urodzilam we Wroclawiu na Dyrekcyjnej 14 wrzesnia. wazy juz 6 kg i ma chyba okolo 65 cm - nie byla jeszcze mierzona, bo miala maly problem z bioderkami, ale ciuszki na 62 cm sa na nia za male :) mam takie pytanko - moja Mala nienawidzi lezec na brzuszku. wytrzymuje kilka minut i wpada w histerie. podnosi glowke i podpiera sie na lapkach, ale bardzo slabo :-( troche sie tym martwie, bo czytam, ze Wasze Dzidzie juz sie potrafia przewracac na boczek. 14 stycznia idziemy do neurologa, zeby sprawdzic, czy wszystko w porzadku.

pozdrawiam i zycze wszystkim Mamom i Dzieciaczkom - Szczesliwego Nowego Roku - pelnego mnostwa super - postepow :-D
 
Witaj Iwonko. Wiesz moja Ola też nie przepada za leżeniem na brzuszku - jedyne takie leżenie, które jej odpowiada to jak leży swoim brzuszkiem na moim albo taty brzuszku. Ale jak połozyłam ją na wersalce to kilka razy już się obróciła.
Zapraszam Cię na inne nasze wątki - w końcu jesteś wrześniową mamą i masz dziecko urodzone we wrześniu :-)

A i mostki Ola też już chce robić ale pamietam, że Krzyś też tak robił i nie widzę w tym nic złego.
 
Nasza Nelka dopiero dzis w pełni świadomie obracala sie na boczek - cudnie jej to wychodzi a my cali szczesliwi :-) ale też długo jej to szło tak wiec nie martw się iwonko
 
Iwonko,moj Wojtek też nie cierpi leżeć na brzuszku.Chwilę wytrzymuje i zaczyna się wkurzać i czasem uda mu sie obrócić na plecki.A na boczki sam się obraca.
 
bardzo dziekuje za odpowiedz :-D

mam male pytanko - nie na temat - jak Wy to robicie, ze po lewej stronie, pod Waszymi imionami (nickami) jest zdjecie albo obrazek? jak nazywa sie ta opcja?
 
reklama
IWONKO
Wchodzisz w panel użytkownika (u góry po lewej) potem klikasz edytuj AVATAR, następnie użyj własnego avatara i dołączasz zdjęcie córeczki
Powodzenia :-)

 
Do góry