reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Postepy Naszych Dzieciatek. :-D

FRANEK dzisiaj USIADŁ!! byłam w szoku.. zostawiłam go w łóżeczku , wracam za chwilę a on siedzi.. dobrze, że mam ochraniacze na łózeczku.. fakt, ze nogi mu się w kołderkę zaplątały więc miał podporę dla nóg, ale podciągnął się jakoś samodzielnie..
a cholera rehabilitantka kazała nam opóźniać siadanie.. ciekawe czy mi się teraz uda to zatrzymać..
 
reklama
Pati także widząc się w lusterku usmiecha się do siebie i zagaduje.Sylab też już więcej wymawia ni więcej się uśmiecha.Dzień zaczyna i kończy od pogadania z delfinkami na karuzeli szczególnie jednego sobie upodobała.
 
Macius jeszcze nie przekreca sie z brzyszka na plecki, a raczej na odwrot proboje-lezac na pleckach robi przewrot na jedna strone i lezy prawie na boczku, i aby wyladowac na brzuszku zawadza mu jedna raczka:tak: i lezy na boczku:-D

Ladnie sie bawi juz swoimi zabawkami trzymajac je mocno w raczkach i potrafi juz sam chwacic zabawke ktorej nie widzi a czuje:-D raczka.

A jak sie zali to mowi pod noskiem:mmmmmaaaa mmmaaaa maaammmmmmaaaa:laugh2:
i cudownie rozchlapuje wode w kapieli glosno przy tym piszczac i pokrzykujac:happy:
 
BRAWO DLA FRANKA! To nie lada uskces wsrod wrzesniowych dzieciaczkow :tak: Zanim moja Oliwka usiadzie to minie jeszcze z 2 miesiace co najmniej;-)

Oliwka dostala pod choinke mate edukacyjna i bardz sobie upodobala piszczałke w ksztalcie ananasa za ktora calyc zas cignie i wklada ja do buzi, pewnie mysli ze poczuje cos pysznego :-D wczoraj niewiele brakowalo a wyrwala by ja z tej maty, juz nitki troche popuscily :-D :-D jeszcze nie ma tej maty tydzien a juz ja podniszczyla :tak: :laugh2:
 
Igor też przewraca się z brzuszka na plecki i odwrotnie i próbuje się podciągać do siadania :-) chwyta za szczebelki łóżeczka:tak: już wogóle nie można go zostawić nigdzie samego , bo takie rzeczy wyprawia że hej.Strasznie dużo "mówi " ;-) gaduła będzie z niego :-D
 
Adasiu, ten Igorek to chyba jeszce większy od Franka jest co??
dziś Frankowi założyłam bluzę na 80 cm:szok: i dobra jest!! tylko spodnie na 74 jeszcze nosi.. szok ale mi rośnie syn :rofl2::surprised:
 
Aga to ja małej kupiłam wczoraj body na 80!!!!:szok: :-D I też na długość za wielkie nie jest, chciaż troszkę zapasu ma, za to rękawy muszę na maksa podwijać:tak:
 
Igor też już nosi rozm 74 a nawet 80 ale czy jest większy od Franka to nie wiem , ile Franek waży ? i jaki jest długi ? bo Igor 8100 i 65 cm długości
 
reklama
Jejku to jaka z mojej Mariki kruszynka przy waszych dzieciach!!! :szok:
Wczoraj miała szczepienia i były wszelkie pomiary więc: obwód główki 40,5 klateczki 40 wzrost wg. pani pielegniarki 59 (ale z tym się jakoś zgodzić nie potrafię bo mała nosi ubranka 62/68 i te na 62 są juz na styk więc... :confused: ) no i waga 5880 :-)
 
Do góry