reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Postępy naszych dzieci :D

reklama
a mojemu Mateuszkowi ledwo wyszła druga górna jedynka a już widać dwójki... mamy juz 4 ząbki:-) ogolnie znosi to dobrze, dużo nie płacze, ale za to mój gubasek stracil apetyt, nawet na cyca:-(
 
Mój skarbek też bezzębny, choć ślini się od 3 m-ca ... ale jest miesiac młodsza od Waszych pociech, więc my pewnie jeszcze trochę poczekamy.....

Wczoraj byłam za bardzo zdenerwowana no to dzisiaj się pochwalę:
WRESZCIE do obrotów na brzuszek po około miesiącu dołaczyły przewroty na plecy, tak więc mamy już pełne turlanie :happy: ( i pierwsze sturlanie :sorry:).
Jak leży na brzuszku, potrafi się dookoła siebie obrócić.
No i ciągnie ją do raczkowania chyba , bo tyłeczek podnosi, nogi prostuje i chciałaby ruszyć na przód... ale cosik się jeszcze nie udaje:sorry:
Od kilku dni coraz częściej tez śpi na brzuszku... tak jak Mama :-D
 
U nas równiez zabków brak:sorry:
Mój niuniek tez jeszcze nie siedzi, uwielbia robic hopsa-hopsa w kazdej pozycji:-D (tzw, sprezynowanie), ladnie sie turla i juz 4 razy udalo mu sie wygugac mama:tak:Zreszta straszna gadula z niego. Jest przekochany!
 
Wczoraj przed kąpielą Julcia wreszcie sama sie obróciła. Dlaczgo ? Wystarczyła ją dobrze zmotywowac odkladajac zabawki poza zasieg rączki :-) Ufffffff .... Poza tym, już od jakis 2 tygodni ciagnie glowe do siadania robiąc klasyczne brzuszki, a siedzac z podparciem - lapie swobodnie lezace wokól zabawki . Pochyla sie po nie i wraca do siedzenia. No - troche sie jesszcze przy tym kiwa :-D
 
reklama
Do góry