reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Postępy naszych dzieci :D

Gratulacje dla wszystkich maluchów...

Nasza bez zebow...jeszcze...widac takie dwie gorki wyrazne wiec moze wkrotce...poki co mloda przekreca sie do spania na brzuszek...

Lezac na lozku przekreca sie na brzuch, nozki podkula, dupcia w gore i babskie pompki hehehehe...nawet udaje jej sie wyprostowac raczki i wygladala jak maly szczeniaczek...jeszcze nie opracowala chodzenia na 4 kończynach ale bardzo intensywnie cwiczy z mężem...

Odkad mąż wrócił
- przestala sypiac 5x po max 30 min; teraz spi po II sniadanku 1,5 godziny, po obiadku 2 h i o 20 spac i do 7 rano...
- nie marudzi na spacerze i sama zasypia w wozku...moze to spowodowane tym ze zaczela sama siadac i juz jej sie nie nudzi
 
reklama
Odkad mąż wrócił
- przestala sypiac 5x po max 30 min; teraz spi po II sniadanku 1,5 godziny, po obiadku 2 h i o 20 spac i do 7 rano...
- nie marudzi na spacerze i sama zasypia w wozku...moze to spowodowane tym ze zaczela sama siadac i juz jej sie nie nudzi

A ja zastanawiałam sie gdzie ty się podziewasz....a tu proszę na pamięć mi padło.Przecież mąż przyjechał:tak::tak::tak:.Gratulacje postępów !!!!
 
A moja mała co prawda umie przekręcić się na brzuszek, ale nie lubi tej pozycji, na brzuch zamiast ciągnąć głowę do góry to ona unosi pupę. :tak:
Uwielbia pozycję siedzącą, już sama coraz bardziej się podciąga, niedługo będę musiała opuścić łóżeczko, Przypuszczam, że z pozycji siedzącej lepiej jej się obserwuje zabawę brata:tak:
Aha, u nas też jeszcze brak zębów, ale mała na dopiero niecałe 6 miesięcy.
 
U nas maluch też rwie się do siadania :tak: i fajnie wygląda taki maluch na kanapie lekko kiwający się. Maruda z niego, że szok, dziąsła napuchnięte, śliny pełno a zębów brak :sorry: Bartek też nie lubi leżeć na brzuszku, no ale jak już leży to tak śmiesznie podnosi dupkę do góry :tak:
 
Famme no szybko, zaczął jak usłyszał latino z komórki:-p ja sie najbardziej cieszę z tego, że potrafi z leżenia przejść do siedzenia - rwał się do pionizacji, ćwiczył brzuszki, ale nie sadzałam go - zboczenie ortopedyczne:zawstydzona/y:
 
reklama
Do góry