reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Postępy naszych dzieci :D

Konstancja powtarza sylaby ba-ba,pa-pa,ka-ka.Babcia przeszczęśliwa:tak::tak::tak: i wczoraj pokazała język;-);-).Tak na zasadzie gimnastyki języczka ale świetnie wyglądała i ślimaczka języczkowego też robi.....
 
reklama
zuzia juz sama siedzi jak ją posadze np na podłodze i fajowo nachyla głowkę zeby majstrowac przy zabawkach.
w łóżeczku tez sama siada:-D
 
zuzia juz sama siedzi jak ją posadze np na podłodze i fajowo nachyla głowkę zeby majstrowac przy zabawkach.
w łóżeczku tez sama siada:-D

GRATUACJE dla ZUZKI....
No my cierpliwie czekamy...

A moja wczoraj odkryla ze siedzac u mamy na kolanie mozna podniesc sie na nogach i stanac...no tak sie przestraszylam...posadzilam ja a ona znowu...heheheh
Jak dzis rano mąż dzwonil to powiedziałam mu to a on stwierdził ze jeszcze szybciej stanie niz bedzoie siedziala...hehhehehe
 
Tosia przedwczoraj usiadła ale w dziwny sposób:eek: Podpierając się rączkami z pozycji brzuszkowej wyciągnęła jedną nogę do przodu, druga w tyle (taki szpagat) i tułów w pionie trzymała. Ale była zdwiziona:-D A ja jeszcze bardziej - jak ona to wymyśliła :-D Narazie raz się jej udało więc nadal ćwiczy to siadanie :-D
 
Wczoraj, podczas przygotowywania kaszki, Julian pierwszy raz usiadł. :laugh2: Co prawda leżał wtedy w leżaczku więc miał ułatwienie ;-), ale potem przez 15 minut siedział, kładł się i znów siadał. :tak: Nawet zdążyłam to nagrać. Radochę miał po pachy. Dzisiaj próbował zrobić to samo w gondolce, ale już m się nie udało. :-p
No i zaczął też siedzieć bez asekuracji. :tak:
 
Konstancja powtarza sylaby ba-ba,pa-pa,ka-ka.Babcia przeszczęśliwa:tak::tak::tak: i wczoraj pokazała język;-);-).Tak na zasadzie gimnastyki języczka ale świetnie wyglądała i ślimaczka języczkowego też robi.....
Super z tymi sylabami! Już nie mogę się doczekać jak moja "przemówi" ;-) Narazie do perfekcji opanowała pisk w róznej tonacji, natężeniu, brzmieniu... :-D
Język też odkryty od jakiegoś tygodnia, jak sobie o nim przypomni, wystawia komu popadnie, śmiejąc się do tego oczami zachęcając żeby też jej pokazać język. I też robi nim rózne wygibasy :-D

Marcel też robi "samolocik" jak leży na brzuchu :-D
U nas też :tak:
Gratuluję korzystania z nocnika!!! :tak::tak::tak:

Od kilku dni Ania opanowała obrót na brzuch przewracajac się w prawą stronę, bo do tej pory było tylko w lewą. Z brzucha na plecy jeszcze nie. :happy:

Jak ma podparcie na nogi, świetnie pełza. Podnosi już tyłeczek do raczkowania, ale jeszcze głowa za ciężka i rączki nie połapały o co kamon... ;-)

I leżąc na brzuszku potrafi obrócić się wokół własnej osi o 180' :-)
 
reklama
U nas na horyzoncie pojawiły się cztery następne zęby: górne jedynki i kły. :tak: Tylko gdzie podziały się dwójki? :szok::szok::szok: Na razie wypatrzeć ich nie mogę. :-p
Na dniach przebiją dziąsła i w związku z tym mam w domu marudę. :confused2:
 
Do góry