reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Postępy naszych dzieci :D

reklama
jak ja Wam zazdroszczę tej jednej pobudki !!!!!!! mogę o tym chyba pomarzyć, bo u nas nadal 3:dry:
 
u nas nogi odkryte juz z miesiac temu, a ostatnio odkryl, ze jak noge wystawi to mamusia pocaluje;-)
nio i jeszcze odkryl, ze mozna bawic sie z psicami, a my z mezusiem juz sie boimy tego co nas czeka:szok: poki co bawi sie np misiem, przychodzi duza sunia i jak on ja zauwazy to wyrzuca misia.. ona misia bierze, podaje mu do raczek.. pozniej chwile ja potarmosi po lbie i zachwile bierze misia i wpycha jej do pyska.. ona lapie misia i sie bawia w "ciaganego";-) na szczescie ona ma wyczucie do niego i silno nie ciagnie, a jak misio jej wypadnie z pyska to delikatnie go chwyta spowrotem tak, zeby Mlodemu nic nie zrobic;-)
 
Julci przebiły sie na dole oba ząbki - wymacałam palcami wczoraj :-D. Tak na prawde, to nie wiem czy pojawiły się dokładnie wczoraj, bo od jakiś 2-3 dni Julcia była lekko płaczliwa. No, ale od kiedy wiem że są - wyczuwam je podczas karmienia :-)

A do tego m. powiedzial ze jak był z nia chwilke sam - zawolala 'mama' :szok: Niesamowite :-)
 
Dzisiaj był dzień samych postępów :-) Z rana młody pięknie pływał na basenie, a wieczorem siedział już ładnych parę minut bez przytrzymywania na kocyku :-D Ale najbardziej jestem dumna z tego, że zrobił dzisiaj małego bobka do nocnika na którym zresztą też siedział sam :szok::-D
 
reklama
Ale najbardziej jestem dumna z tego, że zrobił dzisiaj małego bobka do nocnika na którym zresztą też siedział sam :szok::-D

Super!! Gratuluję!! Jadę dziś po nocnik. Tak samo miałam z moją starszą córcią, jak tylko zaczynała sama siedzieć to sadzałam Ją na nocniczek i zawsze rano robiła na nim kupkę.
Niewiem czemu teraz się nie przygotowałam i nie mam nocnika jeszcze, gapa ze mnie.
 
Do góry