reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Postępy naszych dzieci :D

reklama
Jula odkryła, że palec u nogi można polizac :-) Udało się to, bo mama zdjęła stu kilowego pampersa, który uniemożliwiał jakiekolwiek akrobacje ;-) Dzisiaj mamy 4 miesiace i 2 tygodnie i 3dni
 
a mój nie maltretuje jajek:sorry2: chyba jeszcze nie odkrył:-D

u nas to samo, ale za to kolanka bardzo sie podobają:-)

Jula odkryła, że palec u nogi można polizac :-) Udało się to, bo mama zdjęła stu kilowego pampersa, który uniemożliwiał jakiekolwiek akrobacje ;-) Dzisiaj mamy 4 miesiace i 2 tygodnie i 3dni


Brawo dla Julki :tak:

moja Simu dzis swiadomie patrzac sie na mnie powiedziala "mama" plakalam z 10 min

Urocze:-)
 
Julian odkrył wczoraj dwie rzeczy:
1. Jak zabierają zabawkę albo inną fajną rzecz to można głośno zaprotestować i domagać się zwrotu. ;-)
2. Można rzucać różnymi rzeczami i fajnie spadają, mama zaraz podnosi i zabawa na okrągło. :-p
 
Marcel już od 3 dni pięknie podaje cześć :-) Wystarczy powiedzieć do niego "Cześć Marcel" a on wyciąga łapkę do przodu już przygotowaną z kciukiem do góry i prostymi paluszkami :-)
 
Wczoraj przy kolacji Julian pierwszy raz pił ze swojego kubeczka :-) (bez żadnych dzióbków, zwykły mały kubeczek z dwoma uszkami).
Wcześniej próbowaliśmy, ale nie był zainteresowany. :confused2: Wczoraj przy kolacji dorwał się do mojego kubka z herbatą i był zły, że nie pozwalam mu pić. Więc dałam mu jego kubeczek z wodą. :tak: Od razu wypił trzy łyki :laugh2:, potem zwolnił tempo, bo woda mu nie smakowała. :-p
 
reklama
Julian odkrył wczoraj dwie rzeczy:
1. Jak zabierają zabawkę albo inną fajną rzecz to można głośno zaprotestować i domagać się zwrotu. ;-)
2. Można rzucać różnymi rzeczami i fajnie spadają, mama zaraz podnosi i zabawa na okrągło. :-p

Te zauważyłam że protest song się zaczyna jak zabieram zabawkę np wymiętoszoną gazetkę...i te zabawki zrzuci a później głupa klei że to nie ja:confused::confused::confused:.I kokardki dajcie Konstancji co bądź zawiązane na kokardkę a ta natychmiast ją rozwiąże...tak odwiązała ochraniacz na łóżeczku z 2 stron:-D:-D:-D
 
Do góry