reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Postępy naszych dzieci :D

reklama
A moja wlasnie tylko na brzuszku...Od kiedy skonczyla 2 miesiace spi na brzuchu, bawi sie na brzuchu - polozenie jej do spania na pleckach graniczy z cudem. Teraz probujemy sie przesiasc na spacerowke i poki co tylko po osiedlu chodzimy, zeby przyzwyczaic ze na pleckach tez mozna spac...Ostatnio sie nawet udalo na 15 minut zasnac -sukces :)
 
Julian zaczął podciągać się do siadania, na razie do góry idzie głowa i ramiona, ale potrafi tak zawisnąć kilka sekund. :tak:
 
No kochane!
10-09 wyczułam u mojego synka ząbka:-)
A tak go wypatrywałam i wypatrzyłam..... i co najlepsze wydaje mi sie juz drugi idzie. Dwa naraz! Ciezko mojemu małemu, strasznie się złości i denerwuje. jeszcze troske i nerwy mu mina jak wyjda juz tak duuuzo i beda widoczne ale poki co skoda mi go bo nie umiem mu pomoc:-(.Ale jakos daje sobie rade-boboDent jest w pogotowiu i smarujemy dziaselka. zawsze po nim sie uspokaja i potem robi drzemke. wiec nie musze go nosic i odpoczywa sobie:)
Pozdrawiam serdecznie
 

Załączniki

  • 018314990.png
    018314990.png
    7,2 KB · Wyświetleń: 72
Paulinko jaką twój mały ma słodką czuprynkę - po kąpieli pewnie :-) Gratuluję ząbków.
charlene no to ja mam zupelnie odwrotnie - dotychczas polożenie na brzuszku 2 minutowe - rekordem świata ;-)
Dzisiaj wypróbowałam też nowy sposob przy marudzeniu - posadziłam Julcię w kącie kanapy i tak podparta z obu boczków spokojnie siedziała. W wanience też najbardziej lubi być sadzana, a na leżąco chlapie niemiłosiernie nogami :rofl2:
 
U nas dzisiaj podczas przewijania tez nozki poszly w ruch :tak::tak: tak macal stopki, ze az posciagal skarpetki :-D:-D ale do buzki nozkom jeszcze troche brakuje tak jak u Agado
Na brzuchu to nadal nie lubimy lezec :dry::dry: czasami tylko nie protestuje jak ma dobry humor ;-);-)
 
Elinka widzę, że my prawie po sąsiedzku:-)

Dzisiaj podczas kąpieli stópka wylądowała w buzi:-D A o maltretowaniu jajek to już nawet nie wspomnę, hmm....że go to nie boli:sorry2:
 
reklama
U nas wreszcie umie Tosia przekręcić się z powrotem z brzuszka na plecy - bo do tej pory było tylko plecki - brzuszek.

Stópki już jakiś czas ma obie zbadane i paluszki zasmakowane:-) Najpierw była tylko prawa stopa ale teraz już obydwie. Zaczęła się śmiać na głos i cały czas coś mówić po swojemu co śmiesznie brzmi jak zaczyna od niskich tonów a kończy na wysokich :-)

Tosia jak zaśnie na pleckach na noc to się budzi często więc od razu kładę ją na brzuszku i potrafi przespać tak z jedną pobudką w nocy.

Zaczęłą przekładać sobie zabawki z rączki do rączki i jak łapie np. tasiemkę od balona to próbuje paluczkami a nie całą piąstką.

Łyżeczką ładnie zjada no i wreszcie do butli się przekonała trochę.
 
Do góry