reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Postępy naszych dzieci :D

np.Hania niedawno zaczeła smiac sie w glos a ma juz 4 m-ce

No tak Kainkas twoja Hania iest od Konstancji o 2 dni starsza:-D:-D i o jeden dzień wcześniej zaczęła się śmiać w głos a z czego jeśli mozna wiedzieć ?? Bo nasze szczęście wyło z radości do tatusia:-:)-((robił z siebie wariata...)
 
reklama
moj Mati juz od jakiegos czasu smieje sie w glos najcześciej jak do niego mowie to jest taki rozesmiany, albo jak go caluje szczegolnie w stopki a najbardzie jak tatuś robi gili gili to już na potęge jest radocha.
 
Mój Alex pierwszy raz zaśmiał się w głos około 2 tyg temu gdy bawiliśmy się w idzie rak nieborak, teraz śmieje się głośno również przy kosi kosi łapki i jak robimy też kosi kosi nóżki.
 
Mój zdolny synek przewrócił sie dzisiaj z plecków na brzuch, wtedy skumał, ze przeciez on na brzuszku nie lubi i leżec:laugh2: i fiknął z powrotem. Ogólnie był chyba zadowolony bo fiknął aż 3 razy:tak:
 
a ja wychodze z założenia że chyba tatus do dzwięków najlepszy bo ja sie namacham przy dziecku strugam wariatkę pół dnia a mąż sie pojawi i usmiech i smianie na głos :-D
 
no to nam Jasiek śmianie się na głos reglamentuje jak papier toaletowy za czasów peerelu :-)
za to dziś słyszę, że mlaszcze przez sen, więc idę do łózeczka, a tu on się obudził i turla się z jednego boku na drugi, szukając cyca.po jakiś 3 minutach otworzył oczy i był potwornie zdziwiony, że nic mu się złapać nie udało.:-D
 
a ja wychodze z założenia że chyba tatus do dzwięków najlepszy bo ja sie namacham przy dziecku strugam wariatkę pół dnia a mąż sie pojawi i usmiech i smianie na głos :-D
U mnie też tak jest :-D:-D

Moje szczęście złapało pluszaki z pałąka od maty i zaczęło podciągać się do siadania:szok::szok::szok: kaskaderka jakaś
 
u nas doszlo wyrywanie łyżeczki i wkladanie do buzi jak rowniez zaczajenie ze bez pomocy mamy fajnie jest trzymac butle
śmianie sie w glos to opanowala jakis czas temu i teraz non stop do wszystkiego i wszystkich sie cieszy...
aaa i zabka rechotka na laskotki brzunia
 
reklama
Melduję że moja panienka dołączyła do grona dzieciaczków przewracających się z brzuszka na plecy :-D Fotoreportaż z tego niezwykłego wydarzenia ;-) na zamkniętym.
Odwrotnie nie próbowała, zresztą ko by jej kazł dobrowolnie kłaść się na brzuch, za czym nie przepada ;-)
 
Do góry