reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Postęp w rozwoju u dzieci urodzonych w styczniu 2009

Camel ja też wolę lato ale tak to już jest "jak się nie ma co się lubi to si.ę lubi co się ma" ;-).Kocham lato ( urodziłam się latem) ale latem pracuję.Fajny maiłaś tort jeszcze takiego nie widziałam.
Ja też załączam mój tort z roczku "poczęstujcie" się przy porannej kawce :-).;-)
mamjakty ja przez 4 zimy "przeleżałam"w domku ,mąż w rejsie,dziecko duże,pełen luz i wyobraź sobie nie zmobilizowałam się na żaden kurs a teraz kiedy mam wszystko na zakładkę to lecę tam jak na skrzydłach.:-D

Mój Bartuś pije z kubeczka bo on nie uznaje żadnych smoków i butelek i jak chce pić to daje mi do ręki i każe sobie dawać.

Dzisiaj była cudna pogoda, wzięłam wózek i na dwór ale na tych moich chodnikach to trzeba być chyba Pudzianem ,zeby pchać ten wózek.Szkoda,że nie robią wózków z płozami hehehe byłoby lżej :cool2:.

Z jedzeniem od dzisiaj znowu strajk!!!:nerd::baffled:
Nawet timberland już nie pomaga bo przy jedzeniu ostatnio rapowaliśmy przy tej piosence:

[video=youtube;25LBTSUEU0A]http://www.youtube.com/watch?v=25LBTSUEU0A&feature=fvst[/video]

jak on lubi tańczyć!! chyba po mamusi :cool:.
Ma któraś z Was to krzesełko uczydełko fisher price?Jak tak to napiszcie mi jak się dziecko na to zapatruje bo ja kupiłam stolik edukacyjny i tak sobie.
 

Załączniki

  • DSC01657.jpg
    DSC01657.jpg
    32,9 KB · Wyświetleń: 39
reklama
Dziewczyny - torciki suuuuper :-D ja tez nie widzialam jeszcze takiego w postaci sera - rewelacja :-D

VegaVega - ja mam to krzesełko i jestem bardzo zadowolona :tak:Karolka lubi puszczać sobie piosenki, zapala ta lampkę i wchodzi na nie bez przerwy ;-) no ale każde dziecko jest inne i nie wiadomo co któremu przypadnie do gustu ;-)myślałam też o stoliczku, ale nam się już zabawki nie mieszczą, więc dalam spokój... jak ksiądz był na kolędzie, to podziwiał Karolki plac zabaw (pół salonu zajmuje nam) i wzdychał, że jak on był mały, to takich zabawek nie było :-D zazdroszczę troszkę tego kursu tańca, ja mojego męża namawiałam pare lat, ale nie chce iść, a samej szczerze powiedziawszy nie za bardzo mi się chce :sorry2:

u nas dzisiaj pogoda kiepska, bo zimno strasznie :baffled: ja już chcę wiosnę i sloneczko :zawstydzona/y: poszłam na spacer, ale zmarzłam strasznie... dobrze, że Karolka opatulona byla ;-)
Karolka nadal nie chce sama chodzić, chciaż za rączkę zasuwa nieźle, no i sama ładnie już stoi... a małpa nauczyła się kręcić głową jak czegoś nie chce i jak tylko o coś pytam, to ciągle jest na nie :sorry2: i mam wrażenie, że rozumie wszystko co się do niej mówi, bo jak chcę żeby coś zrobiła to robi, czasem tylko musi się zastanowic przez chwilkę o co mi chodzi ;-) wygląda zabawnie jak tak siedzi i myśli :-D

Camel - ja jeszcze szczerze powiedziawszy nie próbowałam rysowania z Karolką, ale chyba się skusze, bo już nie wiem jakie zabawy jej proponować :sorry2: Karola też uwielbia kanapki, zje właściwie ze wszystkim, tylko ogórek jej nie smakował... no i my ciągle na słoiczkach jedziemy, chociaż Karola próbuje prawie wszystkiego z naszego talerza, tylko w małych ilościach...
 
Moja córa jak jest nabuzowana i pełna energii to za żadne skarby nie usiedziałaby mi w wózku :no:;-) Tez wolałabym żeby spała w domu a na spacerki iść po drzemce, ale nie ma szans, byłoby jedno wielkie darcie, teraz mało ludzi chodzi, zwierzaków nie ma - nie ma co oglądać, nuudyy ;-)

Ola lubi długopisy - gryźć :sorry2: Poza tym młoda nie potrafi sobie usiąść i się zabawić, ona jest ciągle w ruchu, wszędzie jej pełno, łazi od kuchni do pokoju, po korytarzach - mały owsik :-D Więc u nas krzesełko chyba nie zdałoby egzaminu, stolik kiedyś kupiłam to na początku się interesowała teraz już nie - chyba sprzedamy go:-p Tak samo z pchaczem - chyba za późno go kupiliśmy, w ogóle Ola z niego nie korzystała praktycznie, jedynie panelem przednim troszkę się zainteresowała - już go sprzedaliśmy, bo tylko zagracał pokój;-)

My jeszcze przed szczepieniem jesteśmy, jakoś w drugiej połowie lutego mamy :tak:
 
Mamjakty - u nas krzesełko do wszystkiego służy, tylko nie do siedzenia :-D:-D Karola o ile nie wspina się na nie, to włącza muzyczkę i idzie robic cos innego ;-) ehhhh... Karola też drzemki tylko na spacerze, w domu nie ma szans - jest zbyt zajęta innymi rzeczami :sorry2:
 
Dziewczyny a czy Wy podajecie jeszcze Waszym dzieciom witaminę D3? Maja jest na cycu, dwa razy dziennie wypija po 60ml mieszanki i ja jej daję,
 
Wszystkiego najlepszego dla Karolci:-D

Loginka - ja od dawna nie podaję witaminki D - od wakacji! Przez wakacje nasza pediatra kazała odstawić a potem też już nie kazała dawać, podaję jedynie tran, w którym już jest ta witaminka. A ciemiączko Ola ma już zarośnięte.
 
Ostatnia edycja:
Mamjakty - dziękujemy bardzo za życzenia :tak:jeszcze 1,5 godz i skończymy roczek, nawet nie wiem kiedy to minęło :-D buziaki dla Oleńki

Karolka na chwilkę się zdrzemnęła, wiec mogłam spokojnie zjeść obiadek zrobiony przez moją córcie ;-) ulepiła dzisiaj pierogi z mięskiem mniam mniam :-D
Loginka - ja podaję jedna kapsułkę dziennie, lekarz kazal do ukończenia roku... dopiero jak pójdę na szczepienie, to zapytam czy dawać jeszcze, czy nie ;-)
 
reklama
VegaVega - bardzo dziękujemy za życzenia :tak:

Dzisiaj mieliśmy małą imprezkę, główną ze względu na wyjazd wyprawiamy za dwa tygodnie... przyszla chrzestna Karolki z dziećmi, więc się dzieciaczki pobawiły - Karolcia w siódmym niebie była :-D kupiliśmy mały torcik i takie śmieszne świeczki wirująco - grające, maluda patrzyła jak zaczarowna na nie :-D no i dostała do wyboru książkę, różaniec, kieliszek i pieniążek - wybrała różaniec, a zaraz za nim kieliszek :sorry2:
 
Do góry