reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienie ?

reklama
Nie od tylko do momentu zagnieżdżenia

Masz skrajnie małą i do tego nieprawdziwą wiedzę jak na osobę starającą się i w dodatku po stratach. Gdybyś potrzebowała namiarów na jakiegoś porządnego ginekologa daj znać pomogę.
Tym czasem kończę bo Ty nie potrzebujesz ani niczyjej rady ani wsparcia. Wszystko wiesz 🎊
 
Bo zawiera gonadotropine kosmówkową tak jak i ovitrelle. Ciężko jednak powiedzieć, że to leki wspierające płodność bo jest to lek do indukcji owulacji zresztą już praktycznie wycofany, a osoba która go przyjmuje wie, że ma przez okres nawet 14 dni szansę na falszywie pozytywne testy.
wiem co zawiera lek. Czytalam ulotke ktora ci wyslalam. Jesli pomaga w utrzymaniu odpowiedniego poziomu progesteronu w fazie lutealnej to jest lekiem wspomagajacym plodnosc. Może być także podany w celu stymulacji jajników do wytworzenia komórek jajowych do zapłodnienia in vitro. Wiec jest lekiem wspomagajacym plodnosc. Po co sie czepiasz terminologii? Jesli mamy sie tu przescigac w czepianie sie slowek to ta dyskusja nie ma sensu. Dobrze wiesz co mam na mysli. Sa leki ktore powoduja testy falszywie dodatnie, zapytalas jakie wiec dalam ci przyklad.
 
W momencie zagnieżdżania , nie od momentu zagnieżdżenia
 

Załączniki

  • IMG_4058.jpeg
    IMG_4058.jpeg
    80,4 KB · Wyświetleń: 44
wiem co zawiera lek. Czytalam ulotke ktora ci wyslalam. Jesli pomaga w utrzymaniu odpowiedniego poziomu progesteronu w fazie lutealnej to jest lekiem wspomagajacym plodnosc. Może być także podany w celu stymulacji jajników do wytworzenia komórek jajowych do zapłodnienia in vitro. Wiec jest lekiem wspomagajacym plodnosc. Po co sie czepiasz terminologii? Jesli mamy sie tu przescigac w czepianie sie slowek to ta dyskusja nie ma sensu. Dobrze wiesz co mam na mysli. Sa leki ktore powoduja testy falszywie dodatnie, zapytalas jakie wiec dalam ci przyklad.

Lista takich leków "wspomagających" płodność zawierających gonadotropine kosmówkową jest bardzo okrojona. W sumie błędnie założyłam, że ktoś kto je bierze raczej by o tym poinformował zadając takie pytanie na forum, a przede wszystkim nie byłby zaskoczony pozytywnym testem 7 dni po iniekcji.
Ale faktycznie tutaj można się wszystkiego spodziewać
 
Masz skrajnie małą i do tego nieprawdziwą wiedzę jak na osobę starającą się i w dodatku po stratach. Gdybyś potrzebowała namiarów na jakiegoś porządnego ginekologa daj znać pomogę.
Tym czasem kończę bo Ty nie potrzebujesz ani niczyjej rady ani wsparcia. Wszystko wiesz 🎊
Z tego artykułu wynika że jednak ty masz dosyć małą wiedzę :)
Ja swoją wiedzę opieram też na swoich odczuciach jeśli ty jesteś na to Zamknięta no to mi przykro.
Nie jestem wieloletnia staraczka , starałam się 4 mies 3 ciaze straciłam z jednej mam syna to 5 miesiąc moich starań łącznie .
I wiem co odczuwam przy każdej ciąży więc nie powinnam patrzeć statystyczne kto tak ma kto tak nie ma a na to jak ciąże wygląda u mnie :)
 
Z tego artykułu wynika że jednak ty masz dosyć małą wiedzę :)
Ja swoją wiedzę opieram też na swoich odczuciach jeśli ty jesteś na to Zamknięta no to mi przykro.
Nie jestem wieloletnia staraczka , starałam się 4 mies 3 ciaze straciłam z jednej mam syna to 5 miesiąc moich starań łącznie .
I wiem co odczuwam przy każdej ciąży więc nie powinnam patrzeć statystyczne kto tak ma kto tak nie ma a na to jak ciąże wygląda u mnie :)

Naprawdę chcesz ze mną dyskutować w oparciu o artykuł producenta kaszek dla dzieci? Litości...
 
reklama
Lista takich leków "wspomagających" płodność zawierających gonadotropine kosmówkową jest bardzo okrojona. W sumie błędnie założyłam, że ktoś kto je bierze raczej by o tym poinformował zadając takie pytanie na forum, a przede wszystkim nie byłby zaskoczony pozytywnym testem 7 dni po iniekcji.
Ale faktycznie tutaj można się wszystkiego spodziewać
ja w tym przypadku spodziewam sie wszystkiego 😂🤣😂
 
Do góry