reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienie ?

Szczerze mówiąc, to jeśli testy były pozytywne w 7 dpo, to coś podejrzane 🤔
Implantacja jest chyba od 6 do 10 dni, a beta wytwarza się w ileśtam godzin po tym, także abyś miała betę > 25, że ją pink złapał i to w 7dpo to coś albo nietak z testami, bo to mało możliwe, albo miałaś innego dnia owulację.
z synkiem tez miałam pozytyw w 7 dpo ale na pewno nie tak mocny , bardziej coś jak dziś rano ledwo widoczne kreski , dlatego tez pomyślałam ze testy są Noe ważne ale później znowu pozytyw z innej firmy i ten dziś rano Sama nwm No w każdym razie ciąży chyba już jie ma poczekam ze dwa dni powtórzę test jak negatyw to pójdze w pon do giną żeby sprawdził czy wszystko jest tam w porządku
 
reklama
Z teraz , jest cień cienia jaśniejszy niż rano ale to test 25 z nie z rannego moczu
 

Załączniki

  • IMG_4056.jpeg
    IMG_4056.jpeg
    63 KB · Wyświetleń: 81
Szczerze mówiąc, to jeśli testy były pozytywne w 7 dpo, to coś podejrzane 🤔
Implantacja jest chyba od 6 do 10 dni, a beta wytwarza się w ileśtam godzin po tym, także abyś miała betę > 25, że ją pink złapał i to w 7dpo to coś albo nietak z testami, bo to mało możliwe, albo miałaś innego dnia owulację.
pink ma czułość 10
 
Po co Ty robisz te testy? Jak już to idź i zrób betę jeszcze raz, będzie bardziej wiarygodna niż cienie cienia, których na zdjęciu nie widać. Może pomylilo próbki w labie, lepiej to sprawdzić, bo test nie jest wiarygodny dla lekarza.
Bo takie nakręcanie się. Jak betę miałaś tak niską, to na teście nie ma prawa wyjść nawet cień. Już pomijając fakt, że jest zwyczajnie za wcześnie. Testy według instrukcji są wiarygodne 14 dni po stosunku.
To ja już bym siedziała w googlu i czytała przy jakich chorobach test wychodzi pozytywny, kiedy ciąży nie ma i szukałabym diagnostyki w tym kierunku.
 
Po co Ty robisz te testy? Jak już to idź i zrób betę jeszcze raz, będzie bardziej wiarygodna niż cienie cienia, których na zdjęciu nie widać. Może pomylilo próbki w labie, lepiej to sprawdzić, bo test nie jest wiarygodny dla lekarza.
Bo takie nakręcanie się. Jak betę miałaś tak niską, to na teście nie ma prawa wyjść nawet cień. Już pomijając fakt, że jest zwyczajnie za wcześnie. Testy według instrukcji są wiarygodne 14 dni po stosunku.
To ja już bym siedziała w googlu i czytała przy jakich chorobach test wychodzi pozytywny, kiedy ciąży nie ma i szukałabym diagnostyki w tym kierunku.
zadzwoniłam do laboratorium pani powiedziała że
Możliwe że do aparatu dostał się jakiś Skrzep i to zafałszowało wynik
Bo to bardzo wczesna ciąża jesli 9 dpo , powtórzą badanie i dzisiaj albo jutro będzie wynik.
Testy robiłam od 4 dpo I nie było na nich nic, jedna kreska żadnego cienia.
Więc raczej nie zachorowałam w kilka dni
 
Dla mnie na pinku jest czerwone tło więc może coś nie tak?
Pozostałe testy dla mnie są negatywne.
Beta 0.2.
Żadnego poronienia tu nie widzę.

Jeśli chcesz to powtórz betę i będziesz miała czarno na białym jeśli laboratorium mogło się pomylić 🤷🏻‍♀️
 
zadzwoniłam do laboratorium pani powiedziała że
Możliwe że do aparatu dostał się jakiś Skrzep i to zafałszowało wynik
Bo to bardzo wczesna ciąża jesli 9 dpo , powtórzą badanie i dzisiaj albo jutro będzie wynik.
Testy robiłam od 4 dpo I nie było na nich nic, jedna kreska żadnego cienia.
Więc raczej nie zachorowałam w kilka dni
Tylko znowu, jeżeli to ciąża, to beta by to wykazała. Nie jest możliwe, że ciążę wykazuje test, a beta jest ujemna.
Najlepiej faktycznie poczekać na ten wynik bety albo iść do innego labu i zrobić go jeszcze raz z nowej próbki.
9dpo jalby cokolwiek było, to już prędzej właśnie beta by to pokazała, a nie test. Chociaż to dalej jest jeszcze prawie tydzień za wcześnie. Tak naprawdę to nawet poronienie nie jest, skoro jesteś dobre 5 dni przed terminem miesiączki, więc nawet nic Ci się nie spóźnia.
 
Tylko znowu, jeżeli to ciąża, to beta by to wykazała. Nie jest możliwe, że ciążę wykazuje test, a beta jest ujemna.
Najlepiej faktycznie poczekać na ten wynik bety albo iść do innego labu i zrobić go jeszcze raz z nowej próbki.
9dpo jalby cokolwiek było, to już prędzej właśnie beta by to pokazała, a nie test. Chociaż to dalej jest jeszcze prawie tydzień za wcześnie. Tak naprawdę to nawet poronienie nie jest, skoro jesteś dobre 5 dni przed terminem miesiączki, więc nawet nic Ci się nie spóźnia.
testy moga nic nie wykazac nawet jak jestes w ciazy a zrobisz test w dniu spodziewanego okresu. Owulacja moze sie przesuwac. Powodow sa setki. Faktem jest ze 5 dni przed okresem to za wczesnie na robienie testow ani badan krwi. Jesli bierzesz jakies leki wspomagajace plodnosc testy moga byc falszywie dodatnie. Poczekaj 6 dni a potem zrob bete
 
Ostatnia edycja:
testy moga nic nie wykazac nawet jak jestes w ciazy a zrobisz test w dniu spodziewanego okresu. Owulacja moze sie przesuwac. Powodow sa setki. Faktem jest ze 5 dni przed okresem to za wczesnie na robienie testow ani badan krwi. Jesli bierzesz jakies leki wspomagajace plodnosc testy moga byc pozytywnie dodatnie. Poczekaj 6 dni a potem zrob bete

Jakie leki wspomagające płodność powodują pozytywne testy? 🤔
 
reklama
testy moga nic nie wykazac nawet jak jestes w ciazy a zrobisz test w dniu spodziewanego okresu. Owulacja moze sie przesuwac. Powodow sa setki. Faktem jest ze 5 dni przed okresem to za wczesnie na robienie testow ani badan krwi. Jesli bierzesz jakies leki wspomagajace plodnosc testy moga byc pozytywnie dodatnie. Poczekaj 6 dni a potem zrob bete
ale autorka twierdzi, że jest w ciąży i poroniła skoro beta ujemna. A nie kiedy robic test. Myślę, że większość osób wie kiedy testować.
 
Do góry