reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienie ?

reklama
Czemu mówisz o poronieniu jak beta jest negatywna?🤔
Nawet w przypadku biochema beta nie spada do 0 w kilka godzin.
Test ciążowy to kawałek papierka, którego produkcja kosztuje kilkanaście w porywach do kilkudziesięciu groszy.
Naprawdę łatwiej wmówić sobie poronienie niż fałszywy test?
Przeżyłam 4 poronienia i zupełnie nie wiem jak można samej sobie tak źle życzyć
 
Czemu mówisz o poronieniu jak beta jest negatywna?🤔
Nawet w przypadku biochema beta nie spada do 0 w kilka godzin.
Test ciążowy to kawałek papierka, którego produkcja kosztuje kilkanaście w porywach do kilkudziesięciu groszy.
Naprawdę łatwiej wmówić sobie poronienie niż fałszywy test?
Przeżyłam 4 poronienia i zupełnie nie wiem jak można samej sobie tak źle życzyć
4 testy by się myliły ? To chyba już za dyzy zbieg okoliczności , ja tez przeżyłam 3 dlatego myśle ze mogło się to znowu zdążyć .
 
4 testy by się myliły ? To chyba już za dyzy zbieg okoliczności , ja tez przeżyłam 3 dlatego myśle ze mogło się to znowu zdążyć .

Prędzej mylą się testy niż beta. Były tu dziesiątki fałszywie pozytywnych testów. Był nawet taki, który miał piękne kreski od płynu do płukania zębów.
A Twoja beta nie jest nawet szczątkowa żeby cokolwiek podejrzewać.
Jest to ujowe ze robią takie testy, ale na pewno mniej niz kolejna strata
 
I myśle ze tak w ciąży chemicznej jest możliwość ze beta w 2 dni spadła prawie do 0 zreszta widać ten spadek po testach dodatkowo jak to mogła być wartość , myśle ze osiągnęła Max 15 skoro dziś jestem 9 dpo
 
I myśle ze tak w ciąży chemicznej jest możliwość ze beta w 2 dni spadła prawie do 0 zreszta widać ten spadek po testach dodatkowo jak to mogła być wartość , myśle ze osiągnęła Max 15 skoro dziś jestem 9 dpo
z reszta teraz to już w sumie nie ma różnicy co to było , ale do giną chyba należy się udać na wszelki wiec teraz pytam tylko czy na już czy czekać z tydzień na okres
 
reklama
I myśle ze tak w ciąży chemicznej jest możliwość ze beta w 2 dni spadła prawie do 0 zreszta widać ten spadek po testach dodatkowo jak to mogła być wartość , myśle ze osiągnęła Max 15 skoro dziś jestem 9 dpo
Szczerze mówiąc, to jeśli testy były pozytywne w 7 dpo, to coś podejrzane 🤔
Implantacja jest chyba od 6 do 10 dni, a beta wytwarza się w ileśtam godzin po tym, także abyś miała betę > 25, że ją pink złapał i to w 7dpo to coś albo nietak z testami, bo to mało możliwe, albo miałaś innego dnia owulację.
 
Do góry