reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienie ?

G

guest-1674235429

Gość
2 dni temu testy pozytywne ,
Dziś beta <1,20 :(
Ale krwawienia brak
Jest jeszcze szansa ?
Powinnam iść do gina jeśli krwawienie się nie zacznie w tym tygodniu ? Czy czekać na okres ?
 

Załączniki

  • IMG_3996.jpeg
    IMG_3996.jpeg
    234,7 KB · Wyświetleń: 389
  • IMG_4037.jpeg
    IMG_4037.jpeg
    31,8 KB · Wyświetleń: 132
reklama
Beta nie daje szans. Ja bym poczekała i jeżeli do tygodnia się okres nie zacznie to wtedy powtórzyłabym betę i poszła do lekarza.
Testy mogły być fałszywie dodatnie.
 
Beta nie daje szans. Ja bym poczekała i jeżeli do tygodnia się okres nie zacznie to wtedy powtórzyłabym betę i poszła do lekarza.
Testy mogły być fałszywie dodatnie.
wieczorem tez pozytywy :( z innej firmy , ale bledsze .
Nigdy nie miałam sytuacji żeby tak wczesna ciąża skończyła się bez krwawienia to może być błąd laboratorium ?
 
wieczorem tez pozytywy :( z innej firmy , ale bledsze .
Nigdy nie miałam sytuacji żeby tak wczesna ciąża skończyła się bez krwawienia to może być błąd laboratorium ?
i dziś rano ale tez lżejsza kreska ,6 godz później zrobiłam ta betę i juz nic . Nie No to mówi samo przez się , tylko teraz pytanie tylko czy ten gin odrazu czy czekac na krwawienie , miała któraś może taka sytuacje ? Poronienie bez krwawienia ? Czy na takim wczesnym etapie któraś potrzebowała łyżeczkowania ?
 
i dziś rano ale tez lżejsza kreska ,6 godz później zrobiłam ta betę i juz nic . Nie No to mówi samo przez się , tylko teraz pytanie tylko czy ten gin odrazu czy czekac na krwawienie , miała któraś może taka sytuacje ? Poronienie bez krwawienia ? Czy na takim wczesnym etapie któraś potrzebowała łyżeczkowania ?
Może jeszcze przyjść krwawienie za dzień, dwa.
 
reklama
Do góry