reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Cześć dziewczyny trochę Was podczytuje ale w immunologie dopiero zaczynam się bawić. Czy któraś z Was potrafi zinterpretować mój wynik Kirow? Wiem tylko że bx to ta lepsza wersja ale jakieś nieobecne jednak są.
 

Załączniki

  • IMG_20220310_142527.jpg
    IMG_20220310_142527.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 63
Nie znam juz obecnych cen, ale ogólnie leczenie, badania u Malinowskiego są chyba najdroższe. Na to wszystko będziesz potrzebować kilkanaście, jak nie kilkadziesiąt tysięcy.
na wstępnie jest już badań na kilka ładnych tysięcy.
Jednak jest też on ginekologiem, więc obejmuje "opieką" całościowo. Bo np doc.Paśnik jest "tylko" immunologiem.
A skąd jesteś? Może najpierw jakis inny lekarz i nie koniecznie szczepienie limfocytami?
Jestem z Łodzi. Lekarz, który zajmował się mną w trakcie obu ciąż wypisał mi skierowanie do profesora Malinowskiego, jednak koszty leczenia mnie teoche przerażają. Narazie zapisałam siebie wraz z partnerem na wizytę w poradni diagnostyki i leczenia niepłodności (Centrum Zdrowia Matki Polki) może tam nas jeszcze przebadają i znajdzie się inny sposób.
 
Cześć dziewczyny jestem tu nowa. Mam za sobą 3 poronienia, wykryto u mnie obecność wariantu c,677C>T MTHFR układ homozygotyczny, dodatkowo poziom allo-MLR jest suboptymalny. Czy możecie polecić jakiegoś dobrego ginekologa, najlepiej z podkarpacia (ale nie koniecznie), który specjalizuje się w poronieniach nawykowych i później poprowadzi ciążę jak już się uda, bo od listopada się staramy i na razie bez rezultatu. Z góry dziękuję.
 
Cześć dziewczyny jestem tu nowa. Mam za sobą 3 poronienia, wykryto u mnie obecność wariantu c,677C>T MTHFR układ homozygotyczny, dodatkowo poziom allo-MLR jest suboptymalny. Czy możecie polecić jakiegoś dobrego ginekologa, najlepiej z podkarpacia (ale nie koniecznie), który specjalizuje się w poronieniach nawykowych i później poprowadzi ciążę jak już się uda, bo od listopada się staramy i na razie bez rezultatu. Z góry dziękuję.
Najbliżej kojarzy mi się Tarnów dr Przybycien, ale być może lepiej wyprawić się do Krakowa
 
Cześć, mam pytanko czy któraś z was orientuje się na czym polega takie leczenie ? Dostałam taką informacje od Pani dr. i nie wiem nic "Wynik immunofenotypu nie jest prawidłowy - konieczne będzie włączenie leczenia immunomodulującego"
Pozdrawiam
 
reklama
Cześć:) Czy mogłabyś napisać coś o wizycie u Pani dr Janosz? Jestem po 3 stratach i też jestem umówiona na wizytę, a widzę, że Ty już prawdopodobnie po wizycie.
cześć
Tak już po, zalecono nam badania Trombofillia, immunofenotym oraz Mąż rozszerzone badania nasienna.
Wszystko zrobiliśmy i wysłałam badania do Pani dr.
Pani dr. odpisała i kazała umówić się na wizytę w celu dalszego postępowania.
Powiem że dała nam nadzieje i walczymy dalej.
Kiedy masz wyznaczoną wizytę?
 
Do góry