reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Basiu a jakie terminy u Maliny? Skad Ty jestes okolice Rzeszowa? Ja z Krakowa mialam 3 h tyle ze poza 1 wizyta jezdzilam sama pociagiem bo maz nie mogl brac tyle wolnego takze wyjazd caly dzien a zdarzylo mi sie i spac w tym hotelu PRL co pisala Porzeczka.
Mozesz sie zapisac a zanim sie doczekasz zdecydujesz co dalej
 
reklama
Basiu a jakie terminy u Maliny? Skad Ty jestes okolice Rzeszowa? Ja z Krakowa mialam 3 h tyle ze poza 1 wizyta jezdzilam sama pociagiem bo maz nie mogl brac tyle wolnego takze wyjazd caly dzien a zdarzylo mi sie i spac w tym hotelu PRL co pisala Porzeczka.
Mozesz sie zapisac a zanim sie doczekasz zdecydujesz co dalej
Będę dzwonić zapisze się . Ja pracuję właśnie też i nie wiem jak będzie z wolnym ale może to jakoś ogarniemy. Z jednej strony nie chce za długo czekac bo to nic nie daje teraz odczekalismy dwa lata. Myślę że pod opieką psychologa damy rade.
 
Decyzja przybycień i Malinowski @czarna_mala żeby skały s**ly musi się udać. Teraz terapia psychologiczna . Ważne że mam wsparcie męża . Nie chcę kiedyś żałować że mogłam od razu do Maliny . Trzymajcie za nas kciuki i się pomódlcie
 
Dziewczyny po ilu dniach będą wyniki na te przeciwciała ????
Po ok tygodniu u mnie. Basiu miałaś histeroskopię? Z wycinkiem? Jak twoja cytologia?
Basiu dasz radę zobaczysz dla nas wszystkich te jeżdżenie po 200-300 km to dużo ale skup się na celu nie na pracy km itd nastaw się a cel " dziecko" reszta jakoś się ułoży wolne, dojazdy itd przecież ten nasz pracodawca to też człowiek. Ja pracuję w korporacji tam trudno o zrozumienie ale mój pracodawca wniósł się na wyżyny swojej wyrozumiałość . Myślę , że w szkole to trochę łatwiej porozmawiaj szczerze że swoim dyrektorem powiedz , że to twoja jedyna szansa i chcesz spróbować jeszcze raz. Będzie ci łatwiej w pracy egzystować

Znam dziewczyny które latały z Anglii Irlandii do Maliny każda urodziła i to nie jedno dziecko. Zresztą powiem ci że te które poznałam u Maliny i utrzymuje z nimi kontakt każda ma dziecko i to nie jedno
 
Po ok tygodniu u mnie. Basiu miałaś histeroskopię? Z wycinkiem? Jak twoja cytologia?
Basiu dasz radę zobaczysz dla nas wszystkich te jeżdżenie po 200-300 km to dużo ale skup się na celu nie na pracy km itd nastaw się a cel " dziecko" reszta jakoś się ułoży wolne, dojazdy itd przecież ten nasz pracodawca to też człowiek. Ja pracuję w korporacji tam trudno o zrozumienie ale mój pracodawca wniósł się na wyżyny swojej wyrozumiałość . Myślę , że w szkole to trochę łatwiej porozmawiaj szczerze że swoim dyrektorem powiedz , że to twoja jedyna szansa i chcesz spróbować jeszcze raz. Będzie ci ok łatwiej w pracy egzystować

Znam dziewczyny które latały z Anglii Irlandii do Maliny jazda urodziła i to nie jedno dziecko. Zresztą powiem ci że te które poznałam u Maliny i utrzymuje z nimi kontakt każda ma dziecko i to nie jedno
I to mi daje nadzienie u nas więcej niż 300 km ale jakoś ogarniemy u mnie w pracy mam teraz fajna dyrektorkę nawet teraz pisała żebym się nie przejmowała pracs dbała o siebie i że wszystko będzie dobrze.stwierdxilam że na terapii będę wyć wyżalać się przeżywać a tak to chce działać nie poddam się . Jak zabraknie kasy to pożyczę to najmniej ważny aspekt.najwyzdj jak coś będę pociągiem jeździć jak już męża nie trzeba będzie bo on ma gorzej z wolnym. Chce żyć znów i wierzyć że się uda. I ta głupia korona też mi nie przeszkodzi. Los nie wie z kim zadarł . @Porzeczka1234 a malina kieruje na laparo bądź histerodkopie???
 
Ostatnia edycja:
Basiu na szczepienia chyba mozna brac zwolnienie zamiast urlopu jakby co Panie cos tam wypisywaly moze ktos potwierdzi.
 
I to mi daje nadzienie u nas więcej niż 300 km ale jakoś ogarniemy u mnie w pracy mam teraz fajna dyrektorkę nawet teraz pisała żebym się nie przejmowała pracs dbała o siebie i że wszystko będzie dobrze.stwierdxilam że na terapii będę wyć wyżalać się przeżywać a tak to chce działać nie poddam się . Jak zabraknie kasy to pożyczę to najmniej ważny aspekt.najwyzdj jak coś będę pociągiem jeździć jak już męża nie trzeba będzie bo on ma gorzej z wolnym. Chce żyć znów i wierzyć że się uda. I ta głupia korona też mi nie przeszkodzi. Los nie wie z kim zadarł . @Porzeczka1234 a malina kieruje na laparo bądź histerodkopie???
Tak malina robi histeroskopię w Łodzi u siebie na oddziale w Matce Półce to jedne z podstawowych badań u niego . Po 1 wizycie ok 2-4 tygodnie masz histeroskopię. Jesteś w szpitalu 2 dni.
@iveo potwierdzam na badania szczepienia wizyty prof wystawiał mi l4
 
reklama
Do góry