reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Dziewczynki długo się zastanawiałam czy wrócić na forum ale to dzięki wam znalazłam lekarza i jestem gdzie jestem. Kochane jestem w ciąży już po prenatalnych z dzidzia wszystko ok. Mam pytanie odnośnie odnośnie Aptt bo wyszło mi w dolnej granicy 26 s d- dimery nisko 365 czy myślicie że potrzeba większej dawki heparyny ?? Biorę 0.6 i 150 acardu. Inne dziewczyny pisały że ważniejsze d dimery już nie wiem.. @Destino @Porzeczka1234 pomożecie??
 
@Nadzieja2018 dawkowanie lepiej skonsultować z pediatra, nasza miała 4/5 miesięcy jak pierwszy raz dostała i pediatra kazała dawać po pół saszetki. Nie jestem lekarzem, wiec nie chce mówić, czy takiemu małemu szkrabowi jak twój już można podac.

Nasza ma już 10 miesięcy i chyba nie ma sensu już zmieniać mleka, bo nie je go już tak dużo. Poza tym niewiele już zostało do wyboru, zdaje się ze jest jeszcze hipp comfort i nan comfort.
 
Aaaaa!! Super!! Gratuluję :***[emoji3059][emoji3059][emoji3059][emoji3059][emoji3059]
Jak się czujesz ?

Ja zawsze miałam aptt lekko ponizej normy i w ciąży i poza , a w ciąży brałam najpierw 0.8 A potem 1.0 więc dość spore dawki.
Dziewczynki długo się zastanawiałam czy wrócić na forum ale to dzięki wam znalazłam lekarza i jestem gdzie jestem. Kochane jestem w ciąży już po prenatalnych z dzidzia wszystko ok. Mam pytanie odnośnie odnośnie Aptt bo wyszło mi w dolnej granicy 26 s d- dimery nisko 365 czy myślicie że potrzeba większej dawki heparyny ?? Biorę 0.6 i 150 acardu. Inne dziewczyny pisały że ważniejsze d dimery już nie wiem.. @Destino @Porzeczka1234 pomożecie??
 
@Oczekujaca123 różnie teraz już lepiej bo nie mam takich mega mdłości jak na początku ale jeszcze słaba choć już codziennie widzę że trochę lepiej. Właśnie wchodzimy w drugi trymestr więc mam nadzieję że z każdym dniem będzie lepiej. Czyli tym aptt nie mam się martwić ???
 
reklama
Dziewczynki długo się zastanawiałam czy wrócić na forum ale to dzięki wam znalazłam lekarza i jestem gdzie jestem. Kochane jestem w ciąży już po prenatalnych z dzidzia wszystko ok. Mam pytanie odnośnie odnośnie Aptt bo wyszło mi w dolnej granicy 26 s d- dimery nisko 365 czy myślicie że potrzeba większej dawki heparyny ?? Biorę 0.6 i 150 acardu. Inne dziewczyny pisały że ważniejsze d dimery już nie wiem.. @Destino @Porzeczka1234 pomożecie??
Bardzo serdecznie gratuluję :* i będę trzymać kciuki :)
Aptt się nie martw. Ddimery są w normie to jest okej. Ja też miałam aptt nisko i tak jak pisze @olaa90 do końca ciąży dotrwalam na neoparinie 0.4. Z tego co obserwowaliśmy z Olą bedac w ciąży, to co badanie aptt było niżej, ale było wszytko dobrze. także nie martw się na zapas :*
 
Do góry