reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@Porzeczka1234 @Destino i inne girls :)
Hej Dziewczyny :)
Zmagała się któraś z Was z zaparciami i brakiem kupciania u swoich pociech? Jakie miałyście patenty? Moja młoda jest już niestety na mm, ma zmienione mleko z hipp na bebilon pepti dha i niestety nadal problemy z kupcianiem.
Oj miałam i mam nadal. Nie byłam na mm. Są 4 największe zatwardzacze mm, banany, ryż i marchewka. Tego się unika u dzieci z problemami z kupa. Jak dziecko nie może zrobić kupy to masaż brzuszka, rowerki, czopek glicerynowy, ewentualnie wlewka melilax. Podawałam też laktulosum, forlax. Teraz jak Hela je wszystko, to podaje kiszone ogórki lub buraki. Tylko my po diagnozie poszerzonego jelita. Możesz też spróbować kateter. Tu nie ma jednego sposobu. Każde dziecko inne, inna przyczyna. Skoro to mleko zatwardza to warto rozważyć inne.
 
reklama
Hej ;)
U nas był problem. Najpierw masaż brzuszka, "rowerek" nóżkami, probiotyki jak to nie dawało rady to wlewka melilax u nas działała po chwili... I wszystko dookoła było w kupie [emoji14]
@Porzeczka1234 @Destino i inne girls :)
Hej Dziewczyny :)
Zmagała się któraś z Was z zaparciami i brakiem kupciania u swoich pociech? Jakie miałyście patenty? Moja młoda jest już niestety na mm, ma zmienione mleko z hipp na bebilon pepti dha i niestety nadal problemy z kupcianiem.
 
czesc,
Jestem po 5 wczesnych poronieniach (staramy sie 3 lata) w tym 2 po wykryciu agresywnych komorek NK. Leki ktore mi przepisywano nie sprawdzily sie :/ ( intralipidy, sterydy i wiele innych).
Czekamy teraz na in vitro mam nadzieje ze niebawem bedziemy mogli do niego przystapic. To jest moja ostatnia nadzieja..
In vitro lekarstwem na poronienia? Przy wysokich NK? Kto tak doradził?
 
Hej ;)
U nas był problem. Najpierw masaż brzuszka, "rowerek" nóżkami, probiotyki jak to nie dawało rady to wlewka melilax u nas działała po chwili... I wszystko dookoła było w kupie [emoji14]

Jak często używałaś tych wlewek? Boję się, żeby nie przedobrzyć. Dzisiaj małą masowałam nóżkami dosyć mocniej i naciskałam na brzuszek i zrobiła zbitą kupkę :/
 
Dziewczyny czy jak miałam za wysoka prolaktyne i dostałam przez caaaaaly cykl po pół tabletce bromergenu to jest szansa że zajdę w ciążę? Czy nie zaszkodzi to ewentualnemu zarodkowi? Dziś 18dc..
 
Jak często używałaś tych wlewek? Boję się, żeby nie przedobrzyć. Dzisiaj małą masowałam nóżkami dosyć mocniej i naciskałam na brzuszek i zrobiła zbitą kupkę :/
Mnie uczono tak, by zaczynać od naniej inwazyjnych sposobów, czyli masaże, rowerki, czopek glicerynowy i jak to nie pomoże to dopiero wlewka melilax. Bo o ile jest naturalną, to działa drażniąco na jelita. Im mniej w nie ingerencji tym lepiej. A ja ciągle muszę pilnować wypróżnień. Czopki glicerynowe naprawdę dobrze działają. Zwłaszcza jeśli musisz stosować dość często. I ważne jest odpowiednie nawodnienie dziecka
 
Cześć Kochane mam ogromny problem i potrzebuje waszej porady. Przybycień zakwalifikował nas do in vitro od 02.09 mamy zacząć szczepienia na mrl. Ale kwestia jest taka że mężowi wyszły bardzo źle badania nasienia- spadek ilości plemników o 90 mln. Przyczyną najprawdopodobniej są złe wyniki badań cholesterolu i wątroby, okazalo się do tego że ma miażdżyce. Przybycień zalecił konsultacje z urologiem ALE kazał traktować jego leczenie a starania jako 2 odzuelne sprawy i podejść teraz do zaplanowanych szczepień. Urolog natomiast radził poczekać z in vitro pół roku i podleczyć męża. Pisałam do Sachy powiedział że szczepienia działają od 3 do 6 miesięcy a decyzja należy do nas czy je robimy czy przekladamy. I nie wiem co mam robić i kogo słuchać, a do niedzieli muszę podjąć decyzję. Proszę POMÓŻCIE
 
reklama
Używałam jak nic innego nie działało i nie częściej niż raz na tydzień (wydaje mi się, że tak nam pediatra mowila) my na szczęście zuzylismy tylko 1 opakowanie w ciągu 3 m-cy więc odstępy były spore licząc dwójkę dzieci. . Nam bardzo pomogł osteopata i probiotyki.
Jak często używałaś tych wlewek? Boję się, żeby nie przedobrzyć. Dzisiaj małą masowałam nóżkami dosyć mocniej i naciskałam na brzuszek i zrobiła zbitą kupkę :/
 
Do góry