reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Już naszczescie się dodzwoniłam. Po wizytach profesor powie jakie leki. 22 dc zaczęły boleć mnie mega piersi odrazu i myślę coś za wcześnie. I od wwtedy nad ranem co chwilę siku szzlam. I tee piersi takie dziwne i myślę sikne na test co mi szkodzi i blada kreska się pojawiła i pojechałam na betę.... A wogole nie czułam tego cyklu aani owulacji co najlepsze.... Mam nadzieję że bedzzie wszystko ok
Trzymam kciuki!!!! ☺️☺️
 
reklama
@monikao777 ale super wiadomość!

Dziewczyny, wiem że to się raczej nie zdarza, ale jeśli któraś miałaby termin do prof. i z jakiegoś powodu nie mogła jechać to chętnie przyjmę. Wczoraj Przybycień mnie nastraszył że nie mamy za dużo czasu, bo niepokoi go rozmiar jajników więc mam sporo badań pod tym kątem do wykonania a jak wyjdzie immunologia, to i tak mnie pośle dalej. Więc poluje teraz na termin do prof. ;)
 
Dziewczyny zostały mi 2 nie otwarte opakowania Clexane 0.6. Dajcie znać na priv jeśli którejś są potrzebne bo mnie się już nie przydadzą..
 
Zdecydowanie są ok 😉 Do mojej koleżanki dzwonił lekarz z Luxmedu o 23:00, że ma straszny wynik (1600) i natychmiast na sor ją skierował, a na sorze tylko się popukali w głowę, co to za lekarz i że to wynik jak najbardziej prawidłowy ☺
Się lekarz popisał :p do mnie dzwonili z laby jak wyszło mi jakoś 600, ale jak powiedziałam że jestem w ciąży to babka powiedziała że okej iż e wszystko w porządku ;)

Dziewczyny pomocy... Jak pisałam wcześniej miałam mieć czwarte szczepienie 6 maja a dziś robię test dodatni i beta 73. Dodam. Ze 27 dc. Niie biorę żadnych leków. Dzwonię do gynemed ale nie odbierają... Co robić...
Trzymam kciuki. Ciąża z zaskoczenia jest najlepsza ;)
 
reklama
Do góry